baner06Transport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Od 1993 roku importujemy dywany

Szukasz modnego dywanu, ciekawych wzorów nowoczesnych lub klasycznych? Wysokiej jakości trwałęgo dywanu? Zapraszamy do sklepu internetowego!

Dywany Glamour

Dla jednych synonim kiczu i snobistycznego blichtru, dla innych oznaka splendoru, prestiżu i bogactwa – styl glamour. Styl glamour ma tylu samo przeciwników co i zwolenników, jednak niezależnie co by się o nim mówiło, trzeba przyznać, iż aranżacje w stylu glamour są niezwykle interesujące. Czytaj dalej...

Dywanowa Wiedza Tajemna

Wysylka nawet w 24 godziny


Jesteś w: Dywany nowoczesne » Dywan owal

owal

Sortuj według: Cena | Nazwa | Data dodania

Dywany nowoczesne - owalne piękno

W nowoczesnym wnętrzu dywan pełni szczególną rolę. Ma on nie tylko ocieplić podłogę ale także udekorować wnętrze w niekonwencjonalny sposób. Solidne i estetyczne wykonanie owalnych dywanów  zadowoli każdego odbiorcę o wysmakowanym guście. A wnętrze w które ozdobi takim kobiercem nabierze oryginalnego charakteru podkreślonego niebanalnym ciepłem.

Zasoby naszych dywanów nowoczesnych to oferta wyjątkowych dywanów o wyrazistym wzornictwie wyplecionym polipropylenową przędzą w bogatej gamie kolorystycznej. Przędza Heat-Set oraz długie włókno Shaggy zapewniają doznania dotykowe porównywalne do wełny. Grube, ciepłe i niesamowicie miękkie dywany, których urodzie nie sposób się oprzeć zapewnią przytulność najbardziej nowoczesnemu wnętrzu. Dzięki nim stworzysz sobie komfortowe podłoże, odporne na tarcie i wgniecenia.

Doznania estetyczne i dotykowe są niewiele warte gdy dywan jest zabrudzony i udeptany. Dywany nowoczesne, które Państwu prezentujemy to genialny materiał z łatwością poddający się zabiegom czyszczącym. Dlatego Wasze dywany mogą być zawsze zachwycająco piękne.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją dywanów nowoczesnych.