baner07Transport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Od 1993 roku importujemy dywany

Szukasz modnego dywanu, ciekawych wzorów nowoczesnych lub klasycznych? Wysokiej jakości trwałęgo dywanu? Zapraszamy do sklepu internetowego!

Dywany Glamour

Dla jednych synonim kiczu i snobistycznego blichtru, dla innych oznaka splendoru, prestiżu i bogactwa – styl glamour. Styl glamour ma tylu samo przeciwników co i zwolenników, jednak niezależnie co by się o nim mówiło, trzeba przyznać, iż aranżacje w stylu glamour są niezwykle interesujące. Czytaj dalej...

Dywanowa Wiedza Tajemna

Wysylka nawet w 24 godziny


Jesteś w: Dywany shaggy - ( włochacze ) » Dywan prostokąt

prostokąt

Sortuj według: Cena | Nazwa | Data dodania

Dywany Shaggy - prostokątne i do tego komfortowe

Prawdziwe ciepło pochodzi od serca a sercem wnętrza jest dywan. Otulając swoją podłogę miękkim puszystym dywanem zapewnisz ciepło nie tylko jej ale całemu pomieszczeniu. Komfortowe dywany Shaggy są doskonałymi przewodnikami ciepła oraz efektowną ozdobą wnętrza.

Odpowiednio dobrany i traktowany z dbałością dywan może po mistrzowsku podkreślić charakter wnętrza a prostokątne dywany Shaggy są niezwykle wdzięczne aranżacyjnie.

Dywan to także jednorazowy zakup na wiele lat, dlatego niezwykle ważne jest aby komponował się ze zmiennymi trendami mody oraz zachował swoją świeżość i estetyczny wygląd na długo.

Shaggy to grube, puszyste dywany, które pomimo długiego na 50 mm włosa, nie sprawiają problemów z utrzymaniem czystości.

Efektowny długi włos i  specyficzne fryzowanie przędzy podnoszą ich zalety wizualne. Dywany Shaggy są nie tylko designowskim wykrzyknikiem we wnętrzu lecz także  realnym ciepłem i amortyzatorem dla stóp.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją dywanów Shaggy.