baner07Transport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Od 1993 roku importujemy dywany

Szukasz modnego dywanu, ciekawych wzorów nowoczesnych lub klasycznych? Wysokiej jakości trwałęgo dywanu? Zapraszamy do sklepu internetowego!

Dywany Glamour

Dla jednych synonim kiczu i snobistycznego blichtru, dla innych oznaka splendoru, prestiżu i bogactwa – styl glamour. Styl glamour ma tylu samo przeciwników co i zwolenników, jednak niezależnie co by się o nim mówiło, trzeba przyznać, iż aranżacje w stylu glamour są niezwykle interesujące. Czytaj dalej...

Dywanowa Wiedza Tajemna

Wysylka nawet w 24 godziny


Jesteś w: Dywany » Dywany owalne

Dywany owalne

Sortuj według: Cena | Nazwa | Data dodania

Tani dywan nie znaczy gorszej jakości!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy ofertę dostosowaną specjalnie do potrzeb naszych Klientów. Dywan to nie tylko wystój wnętrza. Oczywiście ogromnie ważna jest estetyka naszych pomieszczeń, ale również duże znaczenie ma komfort użytkowania, wytrzymałość oraz zapewnienie wysokiej jakości dywanów i chodników.

Nasz sklep kładzie duży nacisk na sprzedaż dywanów najwyższej jakości.

Czy zdarza Ci się odwiedzić znajomych i z zachwytem podziwiać ich wnętrza? Nasi doradcy są do Państwa usług. Jesteśmy po to, aby zaspokajać nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych, a Państwa satysfakcja z dokonanych zakupów dywanów jest dla nas sprawą najważniejszą. Dlatego w sklepie Dywany24 proponujemy szeroki asortyment dywanów prostokątnych i owalnych, z którego każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie.

Tylko u nas najwyższa jakość w najniższej cenie!