baner07Transport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Od 1993 roku importujemy dywany

Szukasz modnego dywanu, ciekawych wzorów nowoczesnych lub klasycznych? Wysokiej jakości trwałęgo dywanu? Zapraszamy do sklepu internetowego!

Dywany Glamour

Dla jednych synonim kiczu i snobistycznego blichtru, dla innych oznaka splendoru, prestiżu i bogactwa – styl glamour. Styl glamour ma tylu samo przeciwników co i zwolenników, jednak niezależnie co by się o nim mówiło, trzeba przyznać, iż aranżacje w stylu glamour są niezwykle interesujące. Czytaj dalej...

Dywanowa Wiedza Tajemna

Wysylka nawet w 24 godziny


Jesteś w: Dywany » Dywan owal

owal

Sortuj według: Cena | Nazwa | Data dodania

Dywany tradycyjne owalne

Puszyste, grube, miękkie i bardzo ciepłe dywany owalne niewątpliwie staną się ozdobą klasycznego wnętrza.

Klasyka nigdy się nie nudzi i nigdy nie wychodzi z mody. Dywany w kształcie owalu, zdobne w perskie motywy są nowoczesną modyfikacją tradycji. Unowocześnione o technikę wykonania, kształt i przędzę z jakiej je utkano dorównują kroku dawnym, ręcznie tkanym kobiercom.

Design, wzorowany na typowych wschodnich ornamentach ubogacony dodatkowo misternie wyciętym włosem sprawia, że dywany te w wydają się grubsze i bardziej puszyste. Specyfika cięcia włosia nadaje im atrakcyjny wygląd dając złudzenie trójwymiarowości. Puszyste, grube, miękkie i bardzo ciepłe, niewątpliwie staną się ozdobą klasycznego wnętrza.

Syntetyczna przędza, wybitnie naśladująca wełnę sprawia, że są to kobierce wyjątkowo wytrzymałe na ścieranie, zagniatanie i zabrudzenia. Czyszczenie ich nie sprawia żadnego kłopotu, ciężkie meble nie pozostawią po sobie śladu a codzienne przechadzki po nim nie odbiją się przykrym echem w postaci „przetartych” szlaków.

Nasz sklep internetowy oferuje także dywany o nowoczesnym wzornictwie i bogatej kolorystyce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych dywanowych kolekcji.