baner07Transport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Od 1993 roku importujemy dywany

Szukasz modnego dywanu, ciekawych wzorów nowoczesnych lub klasycznych? Wysokiej jakości trwałęgo dywanu? Zapraszamy do sklepu internetowego!

Dywany Glamour

Dla jednych synonim kiczu i snobistycznego blichtru, dla innych oznaka splendoru, prestiżu i bogactwa – styl glamour. Styl glamour ma tylu samo przeciwników co i zwolenników, jednak niezależnie co by się o nim mówiło, trzeba przyznać, iż aranżacje w stylu glamour są niezwykle interesujące. Czytaj dalej...

Dywanowa Wiedza Tajemna

Wysylka nawet w 24 godziny


Jesteś w: Dywany » Dywan prostokąt

prostokąt

Sortuj według: Cena | Nazwa | Data dodania

Dywany dziecięce - dywany prostokątne

Czy pokój dla dzieci może funkcjonować bez dywanu? Pewnie tak, ale nic tak jak dywan nie dodaje wnętrzu ciepła. Bez ciepłego klimatu trudno mówić o pokoju dziecięcym.

W królestwie dzieci niezbędne jest zbudowanie odpowiedniego nastroju, który będzie także wspomagał rozwój dziecka. Dzięki fantazyjnym liniom i wzorom a także mocnym i żywym kolorom, dywan podkreśla charakter dziecięcego wnętrza.

Unikalne wzory dziecięcych dywanów wyplecione poliuretanową przędzą sprawią, że pokoik dziecięcy stanie się  kolorowym ustroniem, w którym dziecko będzie mogło dać upust swojej wyobraźni.

Zobacz także: dziecięce dywany owalne