baner02



Transport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Od 1993 roku importujemy dywany

Szukasz modnego dywanu, ciekawych wzorów nowoczesnych lub klasycznych? Wysokiej jakości trwałęgo dywanu? Zapraszamy do sklepu internetowego!

Dywany Glamour

Dla jednych synonim kiczu i snobistycznego blichtru, dla innych oznaka splendoru, prestiżu i bogactwa – styl glamour. Styl glamour ma tylu samo przeciwników co i zwolenników, jednak niezależnie co by się o nim mówiło, trzeba przyznać, iż aranżacje w stylu glamour są niezwykle interesujące. Czytaj dalej...

Dywanowa Wiedza Tajemna

Wysylka nawet w 24 godziny


Jesteś w: Dywany » Dywan prostokąt

prostokąt

Sortuj według: Cena | Nazwa | Data dodania





Dywany tradycyjne prostokątne

Równie ciepła i puszysta jak najprawdziwsze runo miękko i miło otula stopy grzejąc i izolując je od zimnej podłogi.

Dywany tradycyjne są ponadczasowe. Od wieków już zdobią podłogi domów na całym świecie urzekając swym pięknem i bogactwem zdobień.

Ornamentyka właściwa orientalnemu wzornictwu, ozdabia je na modłę tradycyjnych tureckich kobierców. Dywany o klasycznych motywach ciepło wpisują się w klimatyczne wnętrza. Ciepło nie tylko zmysłowe ale także to prawdziwe. Przędza polipropylenowa używana do ich produkcji jest doskonałą imitacją wełny owczej. Równie ciepła i puszysta jak najprawdziwsze runo miękko i miło otula stopy grzejąc je i izolując od zimnej podłogi.

Sprężystość przędzy nie dopuszcza do powstawania wgnieceń po ciężkich meblach a jej wysoka odporność na ścieranie dzielnie opiera się codziennemu udeptywaniu. Nie przyciąga kurzu zatem i nie sposób go zbyt szybko ubrudzić a jeśli zajdzie już taka potrzeba, dywan czyści się niezmiernie łatwo. Wyjątkowe, specjalnie uszlachetnione włókno pozwala cieszyć się czystym, miękkim i barwnym dywanem przez długie lata.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą dywanów tradycyjnych owalnych.