baner02Transport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Od 1993 roku importujemy dywany

Szukasz modnego dywanu, ciekawych wzorów nowoczesnych lub klasycznych? Wysokiej jakości trwałęgo dywanu? Zapraszamy do sklepu internetowego!

Dywany Glamour

Dla jednych synonim kiczu i snobistycznego blichtru, dla innych oznaka splendoru, prestiżu i bogactwa – styl glamour. Styl glamour ma tylu samo przeciwników co i zwolenników, jednak niezależnie co by się o nim mówiło, trzeba przyznać, iż aranżacje w stylu glamour są niezwykle interesujące. Czytaj dalej...

Dywanowa Wiedza Tajemna

Wysylka nawet w 24 godziny


Jesteś w: Dywany » Dywan prostokąt

prostokąt

Sortuj według: Cena | Nazwa | Data dodania

Nowe dywany prostokątne - importowane z całego świata

Dziś nie trzeba już sprowadzać cudownych dywanów aż orientu. Sklep internetowy Dywany24.com zapewnia państwu szeroki wybór dywanów z najwyższej półki. Posiadamy dywany tkane maszynowo jak i oryginalne, tkane ręcznie dywany wełniane. Jesteśmy bezpośrednim importerem dywanów więc oferujemy wysoką jakość tanio - w bardzo atrakcyjnych cenach.

Najnowsze trendy dywanowe odchodzą powoli od tradycyjnych, perskich wzorów na rzecz nowoczesnych. Geometryczne, abstrakcyjne lub etniczne wzory, przodują w pracowniach projektantów. Co nie znaczy, że tradycja odeszła w zapomnienie. Klasyczne, tradycyjne wzornictwo nadal cieszy się uznaniem i ma swoich fanów.

W sklepie internetowym Dywany24.com staramy się zadowolić każdego klienta dostarczając mu to czego potrzebuje.

Posiadamy dywany zdobione tradycyjnym wzorem a także nowoczesne dywany wełniane o nowatorskiej kolorystyce i wzornictwie.