baner04
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Chodnik dobry na wszystko » Chodnik dobry na wszystko

Chodnik dobry na wszystko

Chodnik dobry na wszystko. Chodnik z reguły kojarzy nam się z przedpokojem, czasem z kuchnią, bardzo rzadko z sypialnią i nigdy z salonem. Czy jednak słuszne jest sprowadzanie chodnika jedynie do roli jakiejś przedpokojowej wycieraczki?

Owszem chodnik idealnie sprawdza się jako pierwsza linia frontu w walce z piaskiem spod naszych butów czy też topiącego się na nich śniegu. Niemniej posiada on tak wiele odsłon i zalet, że warto zlecić mu więcej zadań. Z pewnością z każdym z nich poradzi sobie doskonale.

Chodnik dobry na wszystko

www.dywany24.com/e-sklep/chodniki/chodnik_7140_brown

Chodnik w przedpokoju to taka oczywista sprawa, iż wydawałoby się, że nie ma o czym rozmawiać. I z reguły nie rozmawia ani nie poświęca się jego wyborowi zbyt dużo uwagi.

Zazwyczaj do przedpokoju wybieramy chodnik brązowy, bo taki kolor jest praktyczny. Najlepiej jeśli będzie wzorzysty bo w bogatych zdobieniach nie widać zabrudzeń. To, rzecz jasna, właściwe podejście do chodnika, gdyż jego zadanie w przedpokoju polega nie tyle na ozdobie co na wyłapywaniu niedobitków kurzu i piasku, którego nie udało zostawić się na wycieraczce. Z tego samego powodu najlepiej jest też jeśli będzie on posiadał jak najkrótsze runo. Niemniej, jeśli wyjątkowo dbamy o porządek a wycieranie obuwia jest dla Was sprawą priorytetową, można przedpokój ozdobić jakimś mniej praktycznym kobiercem.

Chodnik dobry na wszystko

www.dywany24.com/e-sklep/chodniki/chodnik_xras.b600a_dark_gray

Chodnik w sypialni

Chodnik w sypialni jest jeszcze bardziej praktyczny niż w przedpokoju. W sypialni dbamy z reguły o dobry przepływ powietrza. Zależy nam żeby nie zbierało się zbyt dużo kurzu, dlatego w wielu przypadkach rezygnujemy z dywanów zupełnie.

Tymczasem, gdy rankiem postawimy nogę nie na nagiej, zimnej podłodze a na miękkim, cieplutkim dywaniku, od razu poprawi nam się nastrój a świat stanie się piękniejszy.

Chodnik dobry na wszystko

www.dywany24.com/e-sklep/chodniki/chodnik_l8628_mocca

Chodnik w kuchni

W kuchni najlepszym rodzajem podłogi są z pewnością panele bądź glazura. Glazura to jednak śliska i zimna sprawa. Zawsze więc da się ją ocieplić miękkim chodnikiem. W nowoczesnej, minimalistycznej kuchni można podłogę ozdobić kontrastowym, bogato zdobionym chodnikiem tradycyjnym.

Chodnik dobry na wszystko

www.dywany24.com/e-sklep/chodniki/chodnik_yesemek_vi_bordo1

Chodnik w salonie

Na salonach rządzą dywany co nie znaczy, że ich podwoje są zamknięte dla chodników. Jeśli nasz salon pełni także funkcję sypialni, czy gabinetu do pracy to przy pomocy chodników można w nim wydzielić osobne strefy i spowodować, że salon będzie sprawiał wrażenie przytulnego, nowoczesnego i znacznie większego.

Chodnik dobry na wszystko

www.dywany24.com/e-sklep/chodniki/chodnik_yesemek_vi_bordo1

Ciekawie wygląda też w salonie chodnik położony tylko pod stolikiem do kawy czy fotelami.

Chodnik dobry na wszystko

www.dywany24.com/e-sklep/chodniki/chodnik_ld322a_gray

Oryginalnie zaaranżowany efektowny chodnik wszędzie sprawia wrażenie szykownej ozdoby wnętrza.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!