baner03
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Dywany - komfort u stóp

Dywan podnosi komfort każdego wnętrza od salonu po łazienkę.

O komforcie i wygodzie decyduje styl wnętrza. Dzięki przedmiotom jakimi się otaczamy, wyrażamy osobowość i potrzeby. Dlatego warto przemyśleć co zapewni komfort w życiu codziennym, w miejscach na których wygląd mamy wpływ. Dzisiejsze tempo życia wyklucza raczej bezstresową egzystencję w dziedzinie zawodowej. Z tej przyczyny dom, mieszkanie muszą dawać najwyższe poczucie komfortu. Czyli zapewniać przyjemne doznania które zniwelują skutki codziennego stresu. Komfortowe mieszkanie to także najwyższej jakości przedmioty jakie się w nim powinny znajdować.

Z pewnością dywan jest jedną z rzeczy nas otaczających, która jest w stanie zapewnić przyjemne doznania.

Jedną z piękniejszych przestrzeni we wnętrzu mogą być podłogi. Czy to nowoczesne panele, świeżo odnowiony, błyszczący parkiet czy stare stylowe deski, każde z nich mogą być główną ozdobą wnętrza i najbardziej narażoną na zniszczenie strefą. Cóż podłogi w mieszkaniu nie da się ominąć:-) Można ją dosmaczyć dywanem. Nic nie ozdobi piękniej podłogi niż komfortowy dywan do kompletu. Śliczny chodnik zapewni wygodę użytkowania podłogi z płytek w kuchni czy przedpokoju dając stopom poczucie komfortowego ciepła, niezbędnego przy tego typu podłogach.

Poczucie komfortu już od momentu gdy otworzymy oczy rano dać może zanurzenie stóp w miękkim runie dywanu Shaggy. Tak miło i przyjemnie powitać o poranku może tylko cieplutki włochaty dywan. Nawet jeśli jest on wyłącznie malutkim dywanikiem. Ciepła aura włochacza, którą zyskuje on dzięki długiemu włosowi, oddziałuje na całą przestrzeń.

Dziecięcy pokój nie obędzie się bez kolorowego miękkiego dywanu. Pierwszym terenem poznawczym dla dziecka jest podłoga. To drugie, zaraz po ramionach mamy, miejsce które musi mu zapewnić poczucie najwyższego bezpieczeństwa. Po podłodze dziecko raczkuje a później stawia pierwsze kroki. Trzeba mu zapewnić komfort i wygodę zabawy, poznawania a także upadku. Trzeba tę niełatwą pierwszą drogę dziecka ocieplić, ubarwić i sprawić aby była najprzyjemniejsza. Kolorowy dywan na którym będzie poznawać świat a czasem odpoczywać bawiąc się spokojnie zapewni mu komfortowe dorastanie.

Dywan podnosi komfort każdego wnętrza od salonu po łazienkę. Bo jak wiadomo najbardziej lubimy wnętrza ciepłe. A nic nie ociepli i nie doda przytulności pomieszczeniu bardziej niż dywan. Nie ma wnętrz w jakich nie można położyć dywanu. Nawet te najbardziej nowoczesne coraz częściej ozdabiane są kobiercami. Co więcej, designerzy twierdzą, że dywan tradycyjny doskonale koresponduje z surowym, minimalistycznym otoczeniem. Ale jeśli obawiamy się aż tak znaczących kontrastów można wybrać dywan o nowoczesnym designu. Włochacz z połyskującej przędzy doskonale zgra się z supernowoczesnym wnętrzem. Dla wnętrz, w naturalnych klimatach idealny będzie ręcznie tkany dywan z wełny. W komfortowej atmosferze naturalnej wełny każde czuje się dobrze. Ważne aby dywan wprowadzał do wnętrza wizualną harmonię. Niech nie krzyczy kolorami i drażniącymi motywami jeśli lubimy ciszę psychiczną. Niech poprzez barwę i ekspresję wzoru pobudza do działania jeśli kochamy ruch i energię wokół nas. Niech wycisza podłogi jeśli potrzebujemy ciszy namacalnej lub jeśli pod nami mieszka kłótliwy sąsiad. Niech zapewnia komfort i wygodę.

Dywan zapewnia nie tylko przyjemność, wygodę i komfort psychiczny. Dzisiejsze dywany, wykonywane z uszlachetnionych przędz to także kobierce o wysokim komforcie użytkowania. Nie zakłóci przyjemności korzystania z dywanu brud, gdyż szlachetne przędze czy wełna przyjmują go bardzo niechętnie. A jeśli już zajdzie potrzeba wyprania go, to śmiało można rzec, iż jest to pranie komfortowe nie nastręczające żadnych problemów. O komforcie dywanów decyduje także możliwość przyciągania przez nie czynników alergicznych, czyli kurzu. Poliuretanowe włókna są antyelektrostatyczne, czyli kurz odpychają. Wełna również go nie przyciąga.

Dywany dziś, to wygodne, zdrowe i czyste kobierce działające na rzecz podnoszenia jakości i komfortu codziennego życia.Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!