baner06
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Dywan - marzenia a rzeczywistość » Dywan - marzenia a rzeczywistość

Dywan - marzenia a rzeczywistość

Dywan - marzenia a rzeczywistość. Wymarzyło ci się wnętrze piękne, czyste, z podłogą wypucowaną na błysk, z meblami takimi co to kurz na nich nie siada, pozbawione okruchów, śladów stóp na błyszczącej podłodze, plam na białej kanapie i wiecznie nowym, czystym i puchatym dywanem.

Siedzisz sobie i marzysz, i w tym momencie wracają do domu rozbrykane dzieci z pieskiem o długiej sierści. Zanim zdążysz pomyśleć o wytarciu psu błota z łap, zwierzak już mości się na Twojej pięknej kanapie. Za chwilę dołączają do niego dzieciaki z paczką czipsów i na twój śliczny bielusieńki Shaggy sypią się, niczym płatki śniegu, okruchy tłustych ziemniaków o smaku bekonu.

Albo więc zweryfikujesz swoje marzenia i dostosujesz je do realiów codziennego życia, albo przygotuj się na życie z odkurzaczem przyklejonym do rak i ściereczkami w każdej dłoni przez kilka długich lat. Innym wyjściem może też być zamontowanie zamków w drzwiach salonu i otwieranie go tylko podczas wizyt gości. Ale przecież twoje mieszkanie jest dla ciebie, a nie dla gości.

Oczywiście, każde marzenie można spełnić. Można mieć biały salon, i utrzymać go w idealnym porządku mimo psa i rozbrykanych dzieci, ale przyznajmy, że nie jest to łatwe zadanie. Jeśli więc nie chcesz połowy życia spędzić na sprzątaniu zastanów się, jak można sobie to życie ułatwić.

Dywan Shaggy

Dywan - marzenia a rzeczywistość

www.dywany24.com/e-sklep/dywany_shaggy_-_wlochacze_1/x.opti_8720a_white

Jeśli marzysz o białym Shaggy to może, póki dzieci są małe, rozłóż go w sypialni? Sypialnia to miejsce zdecydowanie mniej eksploatowane niż salon, zatem w tym miejscu ma on szanse cieszyć twoje oczy i stopy ciepłym, niezadeptanym, długim runem przez wiele lat użytkowania.

Jasny dywan można już także powierzyć pod opiekę lubiącej porządek nastolatce. Z pewnością każda dziewczynka ucieszy się z możliwości posiadania długowłosego, niesamowicie przyjemnego dywanu pluszowego w swoim dziewczęcym królestwie.

Dywan - marzenia a rzeczywistość

www.dywany24.com/e-sklep/dywany_exclusive/nevada_m_white

Dywan w salonie

Dywan - marzenia a rzeczywistość

www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/al_i006a_beige

W salonie najlepiej sprawdzają się dywany o niezbyt długim runie. Runie, które łatwo i szybko odkurzysz, które bez problemu wyczyścisz na mokro bez potrzeby wzywania specjalistów.

Dywany z runem o długości do 20 mm świetnie sprawdzają się w salonach i pokojach dziecięcych. Runo jest na tyle długie, aby zapewnić stopom pożądaną miękkość, i na tyle krótkie, aby dało się dywan utrzymać w czystości bez większego nakładu pracy.

Dywan - marzenia a rzeczywistość

www.dywany24.com/e-sklep/dywany_dla_dzieci/x.stel_78703_cream_blue

Dywaniki z runem krótszym niż 10 mm idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach często użytkowanych, takich jak salon, przedpokój, pokój dziecięcy, jednym słowem wszędzie tam, gdzie grozi im zabrudzenie. Takie dywany są praktyczne, gdyż łatwo je odkurzyć i w razie potrzeby wyprać.

Dywan - marzenia a rzeczywistość

www.dywany24.com/e-sklep/tanie_dywany_/pp_new_878_brown_

Zamiast zamartwiać się stanem swojego dywanu w salonie, pilnować i ograniczać dziecięce zabawy, zrealizuj swoje marzenie nieco później, a teraz ciesz się swobodą i brakiem konieczności wiecznego biegania z miotełką i ściereczką. Pozwól dzieciom czasem trochę nakruszyć, daj im możliwość zabawy na dywanie. Dla własnej wygody warto przemyśleć zakup wzorzystego kobierca o niezbyt długim runie. Takiego, na którym nie będzie widać małych plamek ani nie zagubią się w nim małe klocki.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!