baner05
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Dywan do każdego wnętrza » Dywan do każdego wnętrza

Dywan do każdego wnętrza

Wersja na urządzenia mobilne

Dywan do każdego wnętrza. Przeglądając ofertę sklepów z dywanami, można natknąć się na popularny slogan, którym okraszane są oferty sprzedażowe – dywan nadaje się do każdego wnętrza. Prawda czy fałsz?

Fałsz, jeśli rozpatrujemy dywan pod kątem aranżacyjnym. Nie ma takiej możliwości, aby jeden dywan harmonizował z każdą aranżacją. Zarówno kolorystyka, jak i wzór dywanu muszą harmonijnie łączyć się barwami ścian, mebli drewnianych i tapicerki meblowej. Niezależnie czy dobieramy dywan na zasadzie ton w ton, czy podpieramy się regułą kontrastu, jeśli dywan ma być ozdobą, jego stylistyka musi korelować z wnętrzem.

Nie ozdobimy rażąco błękitnym dywanem salonu urządzonego w stylu tradycyjnym. Taki wybór byłby zupełnie nietrafiony.

Dywan do każdego wnętrza

www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/x.r_6365a_blue

Do takiego wnętrza nie będzie także pasował dywan na wskroś nowoczesny, ozdobiony geometrycznymi wzorami czy abstrakcyjnymi esami-floresami.

Dywan do każdego wnętrza

www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/ant_1002_gray_

Tradycyjne wnętrza są dość wymagające, zatem w ich przypadku wybór dywanu jest znacznie trudniejszy niż przy aranżacji nowoczesnej, która zapewnia o wiele szersze pole działania.

Fałsz także w przypadku struktury dywanu, gdyż każde pomieszczenie w naszych domach jest eksploatowane z różną intensywnością.

Dywan do każdego wnętrza

www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/x.opti_8720a_gray

I tak w kuchni czy w przedpokoju z oczywistych względów nie położymy kudłatego Shaggy ani długowłosego pluszaka. Nie najszczęśliwszym wyborem jest także ustrojenie jadalni tego typu dywanami, a w pokoju dziecięcym mogą nam zapewnić masę pracy związanej z jego czyszczeniem.

Dywan do każdego wnętrza

www.dywany24.com/e-sklep/tanie_dywany_/sevilla_681_red

Prawdą natomiast może owo stwierdzenie okazać się w przypadku dywanów z krótkim włosem. Biorąc pod uwagę strukturę dywanu, to tylko tego typu kobierce sprawdzają się w każdym wnętrzu od przedpokoju po sypialnię. Wybór wzorów jest przeogromny, a krótki włos zapewnia łatwość czyszczenia i odporność na odgniatanie, zatem tego typu dywany rzeczywiście nadają się do każdego wnętrza.

Dywan do każdego wnętrza

www.dywany24.com/e-sklep/tanie_dywany_/pp_1912c_red

Podsumowując, każde wnętrze wymaga indywidualnego podejścia. Przed zakupem dywanu należy przemyśleć, jak intensywnie jest ono eksploatowane, czy dywan będzie się nadawał do domu, w którym mieszkają zwierzęta lub małe dzieci. Czy mamy ochotę i czas na częste odkurzanie, i ewentualne pranie dywanu, czy raczej stawiamy na urodę i komfort użytkowania w jednym.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!