baner03
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Dywan Etno » Dywan Etno

Dywan Etno

Powrót do kanonów sztuki ludowej zauważalny jest od lat i z roku na rok sztuka użytkowa, inspirowana folklorem, wchodzi coraz bardziej do naszych domów. Ludowość to już nie tylko łowickie wycinanki czy zakopiańskie ciupagi. To także odzież, meble i dywany.

Jakby to było gdybyśmy nie wyszli na przeciw potrzebom naszych klientów, pragnących wnieść do swych domów odrobinę najnowszych trendów? Mamy zatem w naszej kolekcji Nowości także dywany w stylu Folk, których nie powstydziłaby się żaden ludowy tkacz. Oferujemy odrobinę ludowego piękna, szczyptę polskiej historii, co nieco nowoczesnej technologi i dzięki temu macie Państwo cudowny dywan w stylu Etno.

Dywan

 

Dywan

 

Jesienne nowości - jesienne kolekcje dywanów. Wydawałoby się, że jesień nie sprzyja nowościom. To raczej czas rozmyślania o tym jak przetrwać kilka kolejnych, trudnych i zimnych miesięcy dzielących nas od słonecznego lata. No tak, lato kochamy, lubimy i czekamy na nie a jesień wydaje się nudna i długa.

Ale mamy dla Państwa coś co z pewnością pozwoli przetrwać jesień ciepło i miło. To nasze dywanowe nowości, które nie tylko ozdobią wnętrza ale też wniosą w nie odrobinę słonecznego lata. A jeśli nie lata to z pewnością przyjemnego, domowego ciepła.

Nasza kolekcja dywanów, znów, jak co sezon, powiększyła się o kilka ciekawych i oryginalnych pozycji. To tylko jedna propozycji wybranych spośród licznych nowości a nasza kolekcja co sezon powiększa się o kilka nowych wzorów, więc jest w czym przebierać.Zapraszamy do sklepu internetowego lub do salonu sprzedaży we Wrocławiu.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!