baner05
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Dywan jest dobry na wszystko » Dywan jest dobry na wszystko

Dywan jest dobry na wszystko...

Wersja na urządzenia mobilne

Dywan jest dobry (niemal) na wszystko. Dywan jest dobry na zimną podłogę. Dywan jest dobry na hałaśliwego sąsiada. Dywan jest dobry na wizualne powiększenie wnętrza. Dywan jest dobry na niepogodę. Dywan jest dobry na piękne wnętrze. Dywan jest dobry na zniszczoną podłogę. Dywan jest dobry na nową podłogę.

Dywan jest dobry (niemal) na wszystko

Dywan na zimną podłogę

Wiadomym jest nie od dziś, że dywany są doskonałymi izolatorami ciepła. Jeśli więc mieszkasz na parterze, a pod sobą masz zimną piwnicę, to bez dywanu się nie obejdziesz. No, chyba że chcesz założyć sobie ogrzewanie podłogowe, wtedy możesz z dywanu zrezygnować. Pamiętaj jednak, że instalując ogrzewanie podłogowe, fundujesz ciepło, za które ty będziesz płacił, także sąsiadowi mieszkającemu pod tobą, lub będziesz ogrzewał tę nieszczęsną piwnicę. Instalacja ogrzewania podłogowego ma sens tylko wówczas jeśli mieszkasz w domku jednorodzinnym i zarówno górę, jak i dół sam użytkujesz. Zatem jeśli jesteś posiadaczem mieszkania w bloku, zamiast wydawać pieniądze na podłogówkę spraw sobie efektowny, ciepły dywan

Dywan jest dobry (niemal) na wszystko

Dywan na hałaśliwego sąsiada

Dywany to także dobry sposób na wyciszenie wnętrza. Im grubszy, tym lepiej sobie poradzi z wyciszeniem odgłosów dobiegających z dołu. Może też być tak, że pod nami mieszka sąsiad, dla którego to my jesteśmy zbyt uciążliwi, za głośno stąpamy po podłodze, dzieci za dużo biegają po mieszkaniu, zbyt wiele rzeczy upada nam podłogę. W takim przypadku możemy odizolować sąsiada od nas grubym dywanem, gdyż wygłusza on nie tylko odgłosy spod podłogi, ale nasze, dobiegające do sąsiadów od sufitu także.

Dywan jest dobry (niemal) na wszystko

Dywan na wizualne powiększenie wnętrza

Jeśli nasze mieszkanie jest nieco zagracone, a nie chcielibyśmy pozbywać się pamiątek czy ciężkich mebli po babci, warto okrasić je jednolitym, jasnym dywanem. Zgodnie z zasadą, że jasna podłoga powiększa optycznie wnętrze, możemy sterować jego wizualnym odbiorem za pomocą dywanu. Trzeba tylko pamiętać, że dywan nie może zakrywać całej podłogi, gdyż w takiej sytuacji, nawet jasny kobierzec przytłoczy wnętrze. Dobrze, gdy wokół dywanu pozostanie wolna przestrzeń, która nieco oszuka oczy, wmawiając im, że pomieszczenie jest tak duże, że nawet dywan nie może go zakryć w całości.

Dywan jest dobry (niemal) na wszystko

Dywan na niepogodę

Kiedy za oknami leje deszcz albo sypie śnieg najchętniej schowalibyśmy się pod grubą kołdrą i przeczekali pod nią do wiosny. Tak to już działa, że podczas jesiennych i zimowych chłodów instynktownie potrzebujemy i poszukujemy ciepła. Takiego domowego, przytulnego i klimatycznego. Najlepszym sposobem na uzyskanie przyjemnego nastroju jest rozpalenie w kominku, z tym że niewielu z nas na kominek może sobie pozwolić. Zatem zamiast kominka, kupmy dywan Gruby i miękki zapewni nam miłe ciepełko zarówno to wizualne, jak i to realnie odczuwalne. Szczególnie jeśli będzie to dywan w ciepłym kolorze ziemi lub w słodkich odcieniach toffi, cynamonu czy cappuccino.

Dywan jest dobry (niemal) na wszystko

Dywan na piękne wnętrze

Mimo że producenci podłóg oferują coraz to fikuśniejsze i ciekawsze wzory desek, paneli czy glazury, nadal wiele wnętrz potrzebuje dywanów. Dywan jest bowiem taką przysłowiową kropką nad i we wnętrzu. Niezaprzeczalnie jest on jednym z dodatków do mieszkania, który może ozdobić mieszkanie najpiękniej. Tak więc najpiękniejsza nawet podłoga nie dorówna pięknemu, właściwie dobranemu dywanowi, żaden bibelocik ani inna dekoracja nie są w stanie równać się z dywanem.

Dywan jest dobry (niemal) na wszystko

Dywan na zniszczoną podłogę

Wiadomo, że koszt wymiany podłogi zawsze przekracza koszt zakupu dywanu. No, chyba że wymarzył się nam dywan jedwabny, tkany ręcznie przez stu letniego irańskiego tkacza. W każdym innym przypadku, jeśli nasza podłoga jest już na tyle zniszczona, że odwracamy do niej wzrok z niesmakiem, a na nową nas na razie nie stać, warto zakryć ją dywanem. Dywan nie tylko przykryje uszkodzenia w panelach, ale sprawi też, że nasze wnętrze stanie się piękniejsze i przyjemniejsze.

Dywan jest dobry (niemal) na wszystko

Dywan na nową podłogę

Jeśli trzęsiesz się ze strachu za każdym razem, gdy twoje dzieci zasiadają do obiadu w jadalni, urządzają sobie wyścigi aut na nowiutkich palisandrowych panelach, jeśli przeraża cię widok pyłku czy kawałka niteczki, mylnie branych za rysę na lśniącej nowością podłodze, jeśli nie możesz zasnąć na myśl o wszystkich katastrofach, jakie mogą spotkać twoją nowiusieńką podłogę, kup dywan Ochroń ją przed zbitą szklanką, piaskiem, który jak wiadomo, prowadzi do ścierania powierzchni, butami dzieci i pazurami twojego psa. Dywan sprawdza się doskonale jako ochroniarz naszych podłóg. Przyjmuje na siebie wszelkie zabrudzenia, łagodzi upadki łatwo tłukących się przedmiotów, wysuwające się z małych rączek naszych pociech, sprawia, że kot chowa swoje pazury, a i te psie stają niegroźne dla naszych podłóg. A jego wymiana generuje znacznie niższe koszty niż wymiana podłogi czy nawet jej części.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!