baner03
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Dywan na jesień » Dywan na jesień

Dywan na jesień

I znów przyszła jesień. Znów nam szkoda lata i jego ciepłych promieni budzących nas każdego ranka a chłodne wieczory i poranki zaczynają nastrajać nostalgicznie. Stajemy się ospali i ponurzy niczym jesienne niebo. Nawet słońce spogląda na ziemię naburmuszone udzielając nam swych łaskawych promieni jakby pod przydziałem. Intuicyjnie więc poszukujemy ciepła, miękkości i wyciszenia.

Ale jesień bywa też piękna a tegoroczna, jak na razie, jest wprost zachwycająca.

Pomimo niższych temperatur, nadal jest ciepło i przyjemnie. Trzeba być jednak przygotowanym na zmiany gdyż jesień, jak każda pora roku, bywa zaskakująca i nieprzewidywalna.

Jesień jest bardzo urokliwą porą roku, nastrojową i klimatyczną.

Kojarząca się z zapachem domowych przetworów, pieczonych w ognisku ziemniaków i suszonych grzybów wywołuje uczucie niezapomnianego ciepła. Jesień sprzyja także zacieśnianiu więzi rodzinnych, powodując, iż więcej czasu spędzamy w domu z najbliższymi. Przyjemna domowa atmosfera, nieoceniona w budowaniu relacji, nie ma sobie równych właśnie podczas długich jesiennych wieczorów. Bo przyznajmy sami, czy może być coś przyjemniejszego od zanurzenia stóp w miłym, puszystym runie pięknego kobierca podczas rodzinnej kolacji w chłodny, jesienny wieczór?

Jesienią odczuwany naturalną potrzebę otaczania się ciepłem.

Czy to tym pochodzącym od grubych swetrów czy tym wywoływanym przy pomocy barw i faktur. Zatem jesienią, temperatura barw w naszym otoczeniu nabiera szczególnego znaczenia. Zmieniamy naszą garderobę na tę bardziej wyciszoną kolorystycznie, zapełniamy domy ozdobami z zasuszonych liści, kasztanowych ludzików i dyń z naszych ogródków. Odchodzimy od jaskrawych, energetycznych letnich barw i zamieniamy je na ciepłe, stonowane kolory ziemi, które zapewnią nam poczucie klimatycznego ciepła.

Nie dajmy się ponieść jesiennym smuteczkom i zadbajmy o przyjemną atmosferę w naszych domach.

Dywan to nie tylko ozdoba ale też świetny sposób na dodanie wnętrzu miękkości i ciepła. Zatem, zanim przyjdą prawdziwe zimowe mrozy i grzejniki zaczną grzać pełną parą, warto sprawić sobie nastrojową, jesienną aranżację z dywanem w roli głównej.

Brąz, beż czy rdzawa czerwień to barwy wywołujące pozytywne emocje.

Wyciszające i zapewniające wnętrzu wizualne ciepło. Brak słońca, deszcz i ponure dni są częstym powodem jesiennych depresji i poddawaniu się chandrze a dywany utkane z przędz w kolorach ziemi to najlepszy sposób na zapewnienie swoim wnętrzom tego czego jesienią poszukujemy.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!