baner04
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Dywan niczym Gra PC » Dywan niczym Gra PC

Dywan niczym Gra PC

Czy pamiętacie Państwo jedną z pierwszych gier PC polegającą na łączeniu obwodów z prądem? Nasz dywan trochę ją przypomina, przywodząc na myśl owe labirynty kabli, które trzeba było odwracać i przesuwać aby trafić pasującymi do siebie końcówkami.

Dziś o takie gry coraz trudniej więc zachowajmy ja w pamięci choćby w postaci dywanu.

Oczywiście każdy ma swoje skojarzenia zatem można je identyfikować z tym co nam tylko przyjdzie do głowy. Jednak miękkość, ciepło i puszystość raczej się do interpretacji nie nadają gdyż są jak najbardziej odczuwalne i widoczne.

Fajny dywan do pokoju młodzieżowego lub dziecięcego,
który z pewnością pobudzi dzieci do ciekawych zabaw.

Elektryczny dywan

 

Jesienne nowości - jesienne kolekcje dywanów. Wydawałoby się, że jesień nie sprzyja nowościom. To raczej czas rozmyślania o tym jak przetrwać kilka kolejnych, trudnych i zimnych miesięcy dzielących nas od słonecznego lata. No tak, lato kochamy, lubimy i czekamy na nie a jesień wydaje się nudna i długa.

Ale mamy dla Państwa coś co z pewnością pozwoli przetrwać jesień ciepło i miło. To nasze dywanowe nowości, które nie tylko ozdobią wnętrza ale też wniosą w nie odrobinę słonecznego lata. A jeśli nie lata to z pewnością przyjemnego, domowego ciepła.

Nasza kolekcja dywanów, znów, jak co sezon, powiększyła się o kilka ciekawych i oryginalnych pozycji. To tylko jedna propozycji wybranych spośród licznych nowości a nasza kolekcja co sezon powiększa się o kilka nowych wzorów, więc jest w czym przebierać. Zapraszamy do sklepu internetowego lub do salonu sprzedaży we Wrocławiu.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!