baner04
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Dywan niczym włoski marmur » Dywan niczym włoski marmur

Dywan niczym włoski marmur

Ale czy marmur może być miękki i ciepły? Wszak to kamień a jak wiadomo kamień ze swej natury zimny jest i twardy a upadek na kamienną posadzkę bywa bolesny. Jednak nasz dywan jest dowodem na to, że najtwardszą skałę można ocieplić i sprawić aby była mięciutka i miła.

Dywan

Nasza marmurowa nowość to piękny dywan, którego wzór zainspirowany został właśnie marmurową posadzką. Zachwyca nie tylko kolorystyką i wiernym odwzorowaniem oryginału ale też techniką łączenia wzorów nadającą kobiercowi przestrzenności. To nie jest kolejny, zwyczajny choć ładny dywan. To dywan, który zachwyca i wprawi w zdumienie każdego kto zobaczy go na Twojej podłodze.

Dywan

Jesienne nowości - jesienne kolekcje dywanów. Wydawałoby się, że jesień nie sprzyja nowościom. To raczej czas rozmyślania o tym jak przetrwać kilka kolejnych, trudnych i zimnych miesięcy dzielących nas od słonecznego lata. No tak, lato kochamy, lubimy i czekamy na nie a jesień wydaje się nudna i długa.

Ale mamy dla Państwa coś co z pewnością pozwoli przetrwać jesień ciepło i miło. To nasze dywanowe nowości, które nie tylko ozdobią wnętrza ale też wniosą w nie odrobinę słonecznego lata. A jeśli nie lata to z pewnością przyjemnego, domowego ciepła.

Nasza kolekcja dywanów, znów, jak co sezon, powiększyła się o kilka ciekawych i oryginalnych pozycji. To tylko jedna propozycji wybranych spośród licznych nowości a nasza kolekcja co sezon powiększa się o kilka nowych wzorów, więc jest w czym przebierać.

Zapraszamy do sklepu internetowego
lub do salonu sprzedaży we Wrocławiu.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!