baner03
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Dywan pełen letnich wspomnień » Dywan pełen letnich wspomnień

Dywan pełen letnich wspomnień

Wysłało po nas lato swój dywan latający,
dmuchnęło ciepłym wiatrem, ogrzało buzie słońcem,
drzewami zaszumiało, ptakami zaśpiewało...
A. M. Grabowski

Za co kochamy lato? Za słoneczne promienie, rozpieszczające nas swoim ciepłem. Za kolory i doznania jakimi nie uraczy nas inna roku. Za lazur morskich toni i czysty błękit nieba. Za soczystą zieleń traw i wybuchające feerią barw, letnie, kwiatowe rabaty.

Tak jak w tej dziecięcej piosence, wydaje się, że lato przylatuje na latającym dywanie, tkanym z kolorów i zapachów. To przyjemny czas, którego wspomnienie później przechowujemy w szufladach i pokładach pamięci. Gorący romans, jaki kiedyś przeżyliśmy nad lazurowym wybrzeżem, wakacje u babci spędzone na ukwieconych łąkach czy wspinaczki na górskie szczyty z grupa przyjaciół.

Chciałoby się zatrzymać lato na zawsze. Można to zrobić w bardzo prosty sposób, przy pomocy dywanu. Barwny, dywan zdobiony kwiatowymi motywami pozwoli zachować w pamięci łąkę porośnięta kolorowym kwieciem, kojarząc się z wypoczynkiem i błogim nicnierobieniem.

Motyw fali na turkusowym jak tafla tropikalnego morza kobiercu, wniesie do domu tchnienie wspaniałego urlopu, spędzonego w luksusowym, nadmorskim kurorcie. Lazurowa poświata, jaka rozpromieni wnętrze, dzięki połyskującym włóknom dywanu, zapewni dobry humor i lekkość o każdej porze roku.

Zielony dywan, podziała na wyobraźnię, stwarzając klimat wakacyjnych, leniwiepłynących godzin. Pobudzi wspomnienia słonecznych dni, wyciszającego rozleniwienia, odpoczynku i przyjemnego zapachu świeżo skoszonej trawy. A stąpanie po puszystym zielonym runie dywanu, sprawi podobną frajdę jak chodzenie boso po gęstej, miękkiej trawce.

Energetyczna żółć i ciepło czerwieni, zaprezentowane na miękkim, ciepłym kobiercu, pozwolą na na dłużej zachować wspomnienia gorączki letnich szaleństw, ciepła wieczorów, okraszonych muzyką świerszcza i dobrym towarzystwem.

Lato to czas, który warto zatrzymać tak długo jak to tylko możliwe. Przepełniające energią i chęcią życia barwy, przeniosą na domowy grunt to wszystko za co kochamy lato i pomogą przetrwać okres oczekiwania na kolejne gorące wakacje.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!