baner06
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Dywan w stylu New York » Dywan w stylu New York

Dywan w stylu New York

Wersja na urządzenia mobilne

Dywan w stylu New York. Coraz popularniejszy w Polsce styl nowojorski, opiera się na eklektyzmie będącym konsekwencją wielokulturowości tego miasta. Łączy stare z nowym, uwielbia symetrię i geometryczny porządek. Lubuje się w szarościach, czerni, bieli i pastelach.

To styl nowoczesny, czerpiący inspiracje z różnych epok, zapożyczający z innych stylów, ale uporządkowany i stonowany. Dominujący w tym stylu eklektyzm pozwala łączyć stare z nowym, klasyczne z nowoczesnym. Nie uświadczysz tu szokujących barwą akcentów ani nie zaskoczy cię zdecydowany kontrast. W nowojorskich wnętrzach znajdziemy dużo geometrycznych wzorów, rombów, zygzaków czy kwadratów. Są to wnętrza eleganckie, gustownie skomponowane i wygodne i zdecydowanie ponadczasowe.

Stylizacje nowojorskich wnętrz nie są pozbawione tekstyliów, nie stronią od dywanów, zasłon czy miękkich poduch. Dywany w takich wnętrzach zdobione są geometrycznymi wzorami i łagodne kolorystycznie i budują całe wnętrze.

Jednym z dedykowanych takiej stylizacji jest dywan w zygzaki. Geometria i powtarzalność wzoru zapewnia harmonię wnętrzu, dopasowuje się do jego ładu i chroni od monochromatyczności.

Dywan w stylu New York

www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/marocco_ml891a_black

Choć styl nowojorski preferuje barwy neutralne, efektownie łączy się także z wyciszającymi błękitami czy zgaszoną zielenią.

Dywan w stylu New York

www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/marocco_ml885a_white

We wnętrzach w stylu nowojorskim, ostrość figur geometrycznych efektownie komponuje się z łagodnością kolorów, zapewniając pomieszczeniu odpowiednią dawkę energii.

Dywan w stylu New York

www.dywany24.com/sklep_internetowy/dywany_marokanskie/marocco_ml891a_light_gray

Zygzak i romb to nie jedyne figury nowojorskich stylizacji. Nowoczesny, sznurowy dywan w gwiazdy również pasuje do nowojorskiej bajki, zatem doskonale zgra się z nowojorską aranżacją salonu.

Dywan w stylu New York

www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/x.sar_l385b_fume

Łamany zygzak, w którym biel połączona z czernią to świetny wybór do takiej nowoczesnej sypialni, lub młodzieżowego pokoju w stylizacji a’la New York.

Dywan w stylu New York

www.dywany24.com/sklep_internetowy/dywany_sznurkowe/flo20383_black

Oczywiście dywan w stylu Nowy York to nie tylko ostre gwiazdy czy romby. Jako styl kosmopolityczny i otwarty na wiele propozycji, przyjmie także złagodzona wersję rombu stylizowanego na marokańską koniczynę.

Dywan w stylu New York

www.dywany24.com/sklep_internetowy/dywany_marokanskie/marocco_ml893a_gray

 


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!