baner04
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Bajką malowane - kolorowe dywany dziecięce

Nasze dywany dziecięce to bezpieczeństwo twojego dziecka sygnowane troskliwą miłością, na jaką dzieci zasługują w najwyższym stopniu.

Nasze maluchy tak szybko dorastają. Nie wiadomo kiedy słodkie maleństwo zmienia się w pyskatego nastolatka :). Kolorowe ściany dziecięcego pokoju z czasem pokrywają się plakatami popularnych grup muzycznych lub zmieniają kolor na zupełnie czarny co nie zawsze zyskuje naszą aprobatę, niestety.

Dywan dla przedszkolaka

Zatrzymajmy się więc przez chwilę w kolorowym, miłym pokoju przedszkolaka. Ten okres jest niezwykle ważny w rozwoju dziecka. Malec rośnie intensywnie rozwijając swoje zdolności poznawcze, manualne i twórcze. Na bazie tego co otrzyma i czego się nauczy w okresie przedszkolnym będzie opierało swoje późniejsze postrzeganie świata. Postarajmy się zadbać o każdy szczegół...może unikniemy tych czarnych ścian w przyszłości, które tak niezwykle zamalować.

Dziecko więcej czasu spędza na podłodze

Dziecko, przez kilka pierwszych lat żyje na na „niższym poziomie” niż dorosły, bliżej podłogi. Poprzez swoje pierwsze upadki jest z nią dobrze zaznajomione. Wszyscy wiemy ileż razy musi ono upaść aby nauczyło się chodzić. Swoją drogą to fascynujące, z jakim uporem dziecko podnosi się po każdym upadku i brnie dalej do wcześniej upatrzonego celu. Heh, szkoda, że w dorosłym życiu nie chronią przed upadkiem matczyne ramiona i miękki dywan pod pupą.

Daj swojemu dziecku dywan zapewniający komfort jak i bezpieczeństwo

Dlatego otoczenie dziecka powinno być przyjazne i bezpieczne a pełne potknięć i upadków dzieciństwo łagodzone miękkim, ciepłym dywanem. Oczywiście dywan dziecięcy nie może być przypadkowy. Musi posiadać właściwości antyalergiczne i dawać się łatwo oczyścić. Tylko wówczas gdy spełni te wymagania będzie odpowiednim towarzyszem dziecięcych zabaw.

Kreuj osobowość dziecka dzięki odpowiedniemu dywanowi

Dobry dywan, wzbogacony kolorem i fantazyjnym wzornictwem może być doskonałym animatorem igraszek na podłodze. Inspirującym do kreatywnej i twórczej zabawy zapewniającej odpowiedni rozwój dziecka. Kobierzec może stać się latającym dywanem, który poniesie dziecko daleko hen, do krainy baśni pełnej przygód. Świata dzielnych rycerzy, pięknych księżniczek, groźnych smoków czy magicznych wróżek.

Dywan boisko sprawi, że nasz mały kibic zmieni się w drugiego Ronaldo. A wielki, dywanowy ślimak powiezie naszą małą, piękną Calineczkę do kolorowej krainy elfów.

W czasie niepogody, koleżanki zaproszone na herbatkę będą mogły pograć w klasy na oryginalnym dywanie a chłopcy urządzą sobie wyścigi rajdowe na kobiercu inspirowanym torem wyścigowym. Na błękitnym dywanie mały pirat opłynie cały świat aż wreszcie odnajdzie skrzynie ze skarbem. Fantazyjny dywan daje nieograniczone możliwości.

Dywan dla dziecka to nie to samo co dywan dla dorosłego

Dzieci potrzebują zabawy, magii i fantastycznych przygód. Pozbawione świata baśni, możliwości fantazjowania wyrastają na podatnych na stres, nietolerancyjnych dorosłych bez wyobraźni. Wspomagaj rozwój swojego dziecka na każdej płaszczyźnie. Także tej podłogowej. Spraw mu kolorowy, miękki dywan. Niech stanie się portalem do magicznej krainy.

Dywany dziecięce, oferowane przez nasz sklep internetowy, posiadają wszystkie niezbędne atesty gwarantujące Twojemu dziecku zdrowe, higieniczne dzieciństwo.

Nasze dywany to bezpieczeństwo twojego dziecka sygnowane troskliwą miłością, na jaką dzieci zasługują w najwyższym stopniu.

Zobacz: dywany dla dzieci


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!