baner04
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Dywany nowoczesne Ombre » Dywany nowoczesne Ombre

Dywany nowoczesne Ombre

Ombre, czyli cieniowanie lub przenikanie się barw, od najciemniejszej aż po najjaśniejszą, znane i stosowane były dotychczas wyłącznie w salonach fryzjerskich.

Popularność i atrakcyjność wizualna tej techniki sprawiają, że obecnie ombre spotkamy także we wnętrzach a dywany, zdobione tym sposobem prezentują się szczególnie pięknie. Wyjątkowo wzbogacają wnętrze, dodając mu oryginalnego posmaku nowoczesności.

Tu dywan sprawia wrażenie postarzonego. Jest to zamierzony efekt, który w połączeniu z różnorodnością nasycenia barw pozwala zagospodarować dywan we wnętrzach w stylu loft, industrialnym czy retro. Doskonale sprawdzi się także w stylu skandynawskim czy ludowym.

Dywan nowoczesny F478b cream

Dywan nowoczesny

Dywan nowoczesny f478c cream

Dywan nowoczesny

Dywan wykonany jest z polipropylenu uszlachetnionego obróbką termiczną, dzięki której jest on dużo wytrzymalszy od zwyczajnego polipropylenu. Dywany Heat Set cechują się miękkością i ciepłem prawdziwej wełny. Podobnie jak ona są bezpieczne w przypadku zaprószenia ognia gdyż nie palą się otwartym ogniem a jedynie topią się.

Także faktura dywanów Heat Set dzięki uszlachetnieniu jest mocno zbliżona do wełnianej. Dywany tego typu są doskonałymi przewodnikami ciepła, nadają się do podłóg z zamontowanym pod nimi ogrzewaniem. Włókno polipropylenowe jest odporne na szkodliwe działanie chemikaliów, brud i promienie słoneczne.

Dywany łatwo poddają się czyszczeniu a sprężyste włókno jest wytrzymałe na tarcie i odgniatanie.

Powyższe dywany pochodzą z nowej kolekcji na rok 2015.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!