baner04
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Dywany Used LookDywan

Dywany Used Look

Wnętrza w stylu retro zachwycają urokliwym klimatem przeszłości i pewnie dlatego aranżacje wnętrzarskie korzystające z przedmiotów used look cieszą się tak dużym powodzeniem. Stylizacje rustic, vintage, shabby chic, industrial czy loft opierają się na autentycznych starociach lub tych inspirowanych oryginałami. Meble i bibeloty mają być stare, odrapane, okryte patyną a jednocześnie piękne i nadające się wciąż do użytku.

Modna na powroty do przeszłości nie jest wcale dzisiejszym wynalazkiem gdyż już w XIX wieku moda poznała styl vintage, który od jakiegoś czasu gości także w naszych polskich domach.

Dywan Used Look

http://www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/al_i003b_beige

Najpopularniejszym, gdyż łączącym w sobie elementy wyżej wymienionych, jest styl vintage. Nazwę vintage, twórcy stylu pożyczyli sobie z terminologii winiarskiej, w której vintage określa wino powstałe ze zbiorów z danego, konkretnego, rocznika. Początkowo styl vintage odnosił się jedynie do ubiorów z czasem jednak przeniósł się także do wnętrz. Mianem tym dziś obdarza się przedmioty liczące sobie więcej niż 25 lat lub odpowiednio stylizowane kopie tychże. I o ile gdzieś na strychach czy pchlich targach całkiem sporo znajdziemy domowych sprzętów czy też ozdobnych bibelotów sprzed ćwierć wieku i starszych, o tyle trudno nam będzie zdobyć tak stary kobierzec, wciąż piękny i nadający się użytku.

Co nam zatem pozostaje jeśli pragniemy dopełnić aranżację vintage odpowiednim dywanem? Możemy skorzystać z oferty nowoczesnych dywanów used look.

Dywany used look to kobierce stylizowane na te właśnie nadgryzione zębem czasu. Inspirowane przeszłością, postarzone, wyblakłe i klimatyczne, zachwycają swą niebanalnością i wyjątkowym urokiem. Nie muszą to być dywany orientalne gdyż nie tylko takie były modne w minionym ćwierćwieczu.

Dywan Used Look

http://www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/al_i006a_fume

Wnoszą we wnętrze powiew minionych lat, tworzą jego historię i ozdabiają je wybitnie nietuzinkowo.

Dywan Used Look

http://www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/al_g841a_cream

Dywany used look doskonale czują się pośród topornych mebli i skrzyń rodem z hal fabrycznych czy manufaktur, świetnie dogadują się ze specjalnie preparowanym, wyglądającym na zardzewiały, metalem czy kopiami mebli biurowych celowo, na potrzeby aranżacji, postarzonych. Jednym słowem, to kobierce idealnie dopełniające wnętrza w stylu industrialnym.

Dywan Used Look

http://www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/f480a_cream

Styl vintage króluje także we wnętrzach loftowych. Nic bowiem nie łączy się tak pięknie ze starą cegłą na ścianie i drewnianymi wspornikami jak stylizowane, lub oryginalne stare sprzęty domowe oraz dywan used look.

Dywan Used Look

http://www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/f483a_cream

Na fali powrotów do przeszłości powstają niebanalne dywany a każdy z nich sprawia, że wnętrze nabiera klasy i charakteru. Modne ombre zastosowane na dywanie jest nie tylko oryginalną ciekawostką wzorniczą. Dzięki przenikaniu się kolorów możemy dowolnie sterować odbiorem wizualnym wnętrza. Dla stylu vintage nie bez znaczenia jest tu także efektowne postarzenie kobierca.

Dywan Used Look

http://www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/f478c_cream

Z pewnością dywany used look przydają wnętrzu luksusowej wykwintności. Oryginalny design niektórych z nich sprawia, iż stają się one główną ozdobą podłóg oraz wyznaczają styl dla reszty mieszkania czy domu.

Dywan Used Look

http://www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/al_g850a_white

Kolejnym pomysłem twórców dywanów used look są dywany patchworkowe, wyglądające jakby zostały zszyte z kilku rożnych dywanów. Taki stylowy kobierzec doskonale odnajdzie się we wnętrzu Etno.

Dywan Used Look

http://www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/xsum.h110a_gray

Nasze dywany used look to jednak nie tylko efektowne wybarwienia mające na celu wystylizowanie dywanu na starszy niż jest w rzeczywistości. To także doskonałej jakości przędza polipropylenowa, która zapewnia użytkownikowi przyjemną miękkość, ciepło i, co najistotniejsze, trwałość na lata.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!