baner03
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Dywany w sieci » Dywany w sieci

Dywany w sieci

Coraz częściej kupujemy nie wychodząc z domu. Sprzedaż na odległość to wygodna forma zakupów, oszczędzająca czas a nierzadko także i pieniądze.

Ogromną zaletą sklepów internetowych jest brak „nachalnych” sprzedawców, wciskających klientom towar na siłę. Nie mając szansy na dokładne zapoznanie się z ofertą można kupić w takim wypadku pierwszy lepszy produkt jaki sprzedawca zaproponuje.

Kupując w internecie mamy czas do namysłu. Możemy do danego produktu, który nas zaciekawił  powrócić kilkakrotnie. Obejrzeć jego zdjęcia i zapoznać się z parametrami technicznymi. Gruntowne przemyślenie zakupu gwarantuje najlepszy wybór i zadowolenie klienta.

Decydując się na zakupy w sieci nie ma znaczenia dla nas pora dnia czy nocy. Barierą nie jest dzień świąteczny czy remanent. Wirtualny sklep jest czynny nieprzerwanie całą dobę, każdego dnia w roku.

Towar w internetowym sklepie jest eksponowany w o wiele szerszym asortymencie niż może sobie na to pozwolić, ograniczony powierzchniowo tradycyjny sklep.

Sklep Dywany24.com w swoim e-sklepie prezentuje bogatą gamę doskonałych dywanów i chodników.

Wszystkie dywany opatrzone są zdjęciami, wykonanymi w kilku ujęciach, aby mogli Państwo dokładnie zapoznać się jego budową, kolorystyką oraz charakterystycznymi detalami. Jasno i czytelnie skonstruowane opisy dywanów zawierają w sobie dane o nazwie przędzy z jakiej został wykonany oraz jaką technika utkany.

Specjaliści, zatrudnieni w Dywany24.com starają się w najbardziej wyczerpujący sposób przedstawić wszystkie cechy dywanów. Na stronie wirtualnego sklepu, obok każdego dywanu umieszczone są także informacje o wymiarach, cenach oraz jego dostępności. W razie wątpliwości, nasi eksperci chętnie odpowiadają na zadane przez klientów pytania drogą mailową lub telefonicznie.

Ku lepszemu zapoznani się naszymi dywanami uruchomiliśmy także kanał you tube, gdzie znajdują się filmy prezentujące techniki wykonania dywanów oraz kolekcje dostępne w naszym sklepie.

Regulamin zakupu jest zaprezentowany jasno i zrozumiale dzięki czemu dokonanie transakcji nie stanowi żadnego problemu nawet dla osób stykających się z formą e-zakupów po raz pierwszy. A współpraca z firmą kurierską zapewnia naszym klientom dostawę towaru prosto do domu, bez kłopotania się o transport.

Dywany24.com zapewniają swoim klientom także rozrywkę w postaci bloga. Lektura blogowych treści jest dopełnieniem informacji o dywanach. Znajdą tu Państwo cenne porady dotyczące pielęgnacji dywanów, rady, które pomogą wybrać odpowiedni kobierzec, ciekawostki o tematyce dywanowej czy historię dywanów. Te i masa innych, ciekawych artykułów z pewnością umilą czas podczas przechadzki po naszym e-sklepie w domowym zaciszu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!