baner04
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Tylko ja i moja przestrzeń...

Dywan miękki, puszysty i w odpowiednim kolorze może stać się doskonałym miejscem, które od czasu do czasu zastąpi łóżko w przyjemniejszej części wieczoru.

Kuchnia i łazienka jako wnętrza rzec można gospodarcze, muszą być funkcjonalne, salon reprezentacyjny, pokój dziecka musi spełniać wymogi jego wieku i stymulować rozwój ale sypialnia jest tylko nasza i dla nas.

Aranżacja sypialni, wbrew pozorom jest sprawą najwyższej wagi gdyż jest miejscem szczególnym w każdym wymiarze. Nie ma bardziej osobistego i intymnego miejsca w domu niż sypialnia. To tutaj dzieją się rzeczy najbardziej prywatne z prywatnych.

Centrum sypialni stanowi oczywiście łóżko. Jest najważniejsze. Odpowiednie wymiary łóżka i dobrze dobrany materac to połowa sukcesu. Zdrowy, wygodny sen to zastrzyk energii na dzień kolejny. Dobrze wyspani efektywnie pracujemy, działamy, planujemy i tworzymy.

Ale w sypialni nie tylko śpimy przecież. W sypialni także...

...rządzą żądze...

I tutaj właśnie, jak w żadnym innym miejscu w domu potrzebny jest odpowiedni klimat. Kreujemy go resztą wystroju, meblami, dywanami i przede wszystkim kolorem i światłem. Kolor jest doskonałym terapeutą a w połączeniu z doznaniami fizycznymi potrafi czynić cuda. Barwa i faktura dywanu, narzuty, pościeli czy ścian zaczarowana światłem porusza i pobudza zmysły.

Gorąca czerwień

Czerwień to najdoskonalszy zmysłowy maestro. Kwintesencja energetycznego erotyzmu, który zachęca, uwodzi i wyzwala. Dodaje pewności siebie. Doskonale sprawdza się w sypialniach gdzie żądze z lekka podupadły.

Łóżko z czerwoną tapicerką, drapieżny czerwony dywan czy czerwone detale umiejętnie połączone z innymi barwami pozwolą na pobudzenie erotycznych fantazji i ich realizację. Niewielu ludzi może oprzeć się magnetycznej czerwieni.

Wyrafinowany fiolet

Działa na zmysły podobnie jak barwa czerwona. Fiolet porusza pokłady kreatywności zatem jeśli poddamy się w sypialni fioletowej barwie, możemy ze zwykłego kochania się uczynić erotyczne misterium. Fiolet na łóżku, podłodze czy ścianach uczyni z Waszej sypialni wytworne miejsce wypoczynku w którym obok higienicznego snu należne sobie miejsce zajmie na stałe także zmysłowość.

Biała wytworność

Biel jako symbol niewinności pokrętnie wzbudza pożądanie. Higieniczna, sterylna barwa pozwala wyzwolić umysł ze zbędnego balastu, jaki gromadzi się w nim w ciągu dnia. Nieprzyjemne sprawy, kłopoty, problemy z szefem czy dziećmi...spływają po bieli. Jako kolor neutralny pozwala wyłączyć negatywy i oddać się przyjemnościom zapewniając niezakłócony negatywnymi bodźcami relaks we dwoje. Białość łoża w sypialni, biel dywanu, zasłon czy bibelotów jest idealnym animatorem satysfakcjonującego erotyzmu.

Pół żartem, pół serio

Choć łóżko to najwygodniejszy „sprzęt” do tego typu doznań i nie da się przecenić jego roli w budowaniu fizycznej więzi to można to robić także na dywanie.

Dywan w sypialni nie musi być praktyczny. Ma dopełniać wnętrze i współdziałać w tworzeniu nastroju. Musi spełniać wymagania estetyczne i jako, że w tymże tekście idziemy ścieżką miłości, musi on też zapewnić właściwe doznania zmysłowe.

Dywan miękki, puszysty i w odpowiednim kolorze może stać się doskonałym miejscem, które od czasu do czasu zastąpi łóżko w przyjemniejszej części wieczoru.

I całkiem poważnie

Niejednokrotnie zadowolenie z seksu psuje nam stary, niewygodny materac, zdezelowane łóżko czy po prostu wystrój niezmieniony od lat. I niestety tak to już działa od początku stworzenia, że sen i seks to dwa główne czynniki wprawiające wszechświat w ruch.

Zarówno łóżko jak i materac w połączeniu z odpowiednią pościelą zapewniają regenerację fizyczną  organizmu. Materace rehabilitacyjne nie tylko wspomagają leczenie schorzeń kręgosłupa ale także nie dopuszczają do ich powstawania.

Sen po zadowalających igraszkach pozwala na „spuszczenie powietrza” i  pozbycie się złych emocji z dnia poprzedniego a tym samym na zachowanie równowagi psychicznej.

Każdy, kto wstaje rano spełniony i wyśmienicie wyspany ma szansę na sukces. Dlatego dbajmy o nasze sypialnie. Od tego na czym śpimy, czym się przykrywamy i w jakim otoczeniu to wszystko się dzieje zależy każdy kolejny dzień.

I aby nie wstać lewą nogą. A nawet jeśli – to nie trafić na zimną podłogę ale utonąć w puchu ciepłego dywanu.

Najważniejsze jest...

...aby nie dać się zjeść rutynie i czasem pozwolić się ponieść fantazji zarówno aranżując wnętrze sypialni, dobierając meble i odpowiedni dywan. Jak i spędzając w niej czas.

W sposób jaki tylko chcecie...


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!