baner04
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Jesienny dywan z liści utkany » Jesienny dywan z liści utkany

Jesienny dywan z liści utkany

Kolorowe liście to, obok kasztanów i jarzębinowych korali, jeden z głównych symboli jesieni. Tak więc liście są jak najbardziej zrozumiałym motywem jesiennych dywanów. Liście duże, liście malutkie lub całe liściaste pnącza i gałązki.

Dywan

 

Każdy z liściastych dywanów jest modnie cieniowany techniką ombre, także szalenie popularną w ostatnim czasie. Zarówno motywy jak i technika cieniowania pozwalają na wkomponowanie dywanów z każde wnętrze, i to tradycyjne i to nowoczesne.

Kremowy dywan

 

Liściaste motywy są co prawda jesienne ale sam dywan, gruby i miękki z pewnością sprawi naszym stopom przyjemność porównywalną do tej jakiej zaznajemy spacerując latem po nadmorskiej plaży. Ciepły jesienny dywan nie tylko oryginalnie i pięknie ozdobi wnętrze ale też wniesie w nie letni klimat nawet w czasie jesienno zimowych chłodów.

Beżowy dywan

 

Jesienne nowości - jesienne kolekcje dywanów. Wydawałoby się, że jesień nie sprzyja nowościom. To raczej czas rozmyślania o tym jak przetrwać kilka kolejnych, trudnych i zimnych miesięcy dzielących nas od słonecznego lata. No tak, lato kochamy, lubimy i czekamy na nie a jesień wydaje się nudna i długa.

Ale mamy dla Państwa coś co z pewnością pozwoli przetrwać jesień ciepło i miło. To nasze dywanowe nowości, które nie tylko ozdobią wnętrza ale też wniosą w nie odrobinę słonecznego lata. A jeśli nie lata to z pewnością przyjemnego, domowego ciepła.

Nasza kolekcja dywanów, znów, jak co sezon, powiększyła się o kilka ciekawych i oryginalnych pozycji. To tylko jedna propozycji wybranych spośród licznych nowości a nasza kolekcja co sezon powiększa się o kilka nowych wzorów, więc jest w czym przebierać. Zapraszamy do sklepu internetowego lub do salonu sprzedaży we Wrocławiu.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!