baner06
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Mięciutkie dywany pluszowe » Mięciutkie dywany pluszowe

Mięciutkie dywany pluszowe

Dywany pluszowe - niezwykle mięciutkie. Nowinką, która w ostatnim czasie opanowała dywanowe trendy, są dywany pluszowe, które oczywiście, a jakże, u nas lada moment także się pojawią. No bo jak by to wyglądało, żeby w dywanowym sklepie zabrakło najnowszych nowości?

Dywany pluszowe - niezwykle mięciutkie

Cóż to więc za cudo te pluszowe dywany?

Ano te pluszowe dywany to takie milusie, strasznie mięciutkie, i niesamowicie przyjemne kobierce, w których zakochały się nie tylko młode romantyczki, ale też amatorzy wysmakowanych, nowoczesnych aranżacji. Są też niesamowicie reprezentacyjne, zapewniają świetny efekt wizualny we wnętrzu oraz niesamowite doznania dotykowe.

Dywany pluszowe utkane są z mikrofibry, włókna słynącego z wybitnej sprężystości, wytrzymałości i niebywale gładkiej struktury. Dlatego właśnie dywany pluszowe są najprzyjemniejszymi w dotyku kobiercami, a ich runo jest nieziemsko miłe w dotyku. Gęstość dywanów pluszowych także jest wyjątkowa, gdyż są to dywany z niezliczoną liczbą węzłów, co czyni je grubymi i ciepłymi kobiercami.

Dywany pluszowe, posiadają długie runo i są doskonałą alternatywą dla kudłatych dywanów Shaggy. Zapewniają ciepło, miękkość i wyjątkowo efektownie zdobią każde wnętrze. Posiadanie pluszowego dywanu jest, atrakcyjne nie tylko z powodu ich charakterystycznej urody. Mikrofibra jest wyjątkowo odporna na zabrudzenia, świetnie i bezproblemowo daje się wyczyścić, a codzienna toaleta, czyli odkurzanie jest bardzo sprawne.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą pluszowych dywanów w naszym sklepie. Gwarancją ich jakości jest nie tylko renoma producenta, ale też nasza (skromna) rekomendacja.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!