baner04
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Modne dywany » Modne dywany

Modne dywany

Modne dywany. Modny tablet, telefon, auto czy sukienka od znanego projektanta. W tych dziedzinach tempo zmian jest tak błyskawiczne, iż kupując nowy telefon w salonie już w momencie podpisania umowy staje się on słabszy technologicznie on najnowszego modelu wchodzącego właśnie na rynek. Właściwie co chwila jakiś przedmiot, gadżet bądź ubranie ładują w koszu bo stają się niemodne, są już nie trendy albo nie spełniają najnowszych, często niepotrzebnych nikomu, funkcji.

A czy istnieje coś takiego jak modny dywan?

Obserwując wiodące trendy w modzie wnętrzarskiej, chciałoby się powiedzieć, że obecnie modne są dywany nowoczesne, które swoim wzornictwem nawiązują do abstrakcyjnych dzieł znanych artystów malarzy. Ogromną popularnością cieszą się również dywany typu Shaggy, także zaliczane do kategorii nowoczesnych.

Ale czy oznacza to, że niemodne są już dywany orientalne?

Otóż nie. Dywany orientalne, zwane też tureckimi, tradycyjnymi lub wschodnimi nadal cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Od zawsze były, i wciąż są, chętnie kupowane, i to nie tylko przez amatorów klasycznych wnętrz.

Trudno tak naprawdę wywnioskować jaki dywan jest modny w tym czy innym sezonie, ale z całą pewnością można stwierdzić, że panuje moda na dywany w ogóle. Jakiś czas temu, wraz z  nurtami  minimalistycznymi, na krótką chwilę, rynek dywanowy lekko się zachwiał, jednak od kilku lat, dywany przeżywają swój renesans. Znów są lubiane, kochane i modne.

Dywanowa moda opiera się trendom, zmianom i nowinkom. Modny dywan to taki, który pasuje do naszego wnętrza. Nie jest ważne wzornictwo i kolorystyka, a wyłącznie to czy nam się podoba i odpowiada naszym potrzebom. Bo dywan, niezależnie od tego jak bardzo nowoczesny, jest przedstawicielem klasycznych prawideł nakazujących nie dyskutować o gustach.

To jedna z niewielu rzeczy, które muszą odpowiadać tylko i wyłącznie naszym gustom, podobnie jak łóżko czy człowiek, z którym żyjemy na co dzień. W tę dziedzinę nie ingeruje ani moda, ani nasz szef, ani wścibska sąsiadka. Jego zadaniem jest pieścić nasze stopy, cieszyć nasze oczy i sprawiać nam przyjemność.

Dywan, podobnie jak nasz dom, modny czy niemodny, jest tylko nasz i dla nas.

Sprawdź naszą ofertę dywanów


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!