baner04
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Na czerwonym dywanie » Na czerwonym dywanie

Na czerwonym dywanie

Na całym świecie, pod każdą szerokością geograficzną, wszędzie gdzie docierają media, czerwony dywan kojarzy się z gwiazdami. Purpurowe dywany rozwijane są tam, gdzie pojawiają się osobistości świata filmu i muzyki, osoby znane, cenione i lubiane. Na czerwonym dywanie brylują celebryci. Panie zalotnie spoglądają w stronę fotoreporterów, panowie prężą muskuły, aby pokazać się z jak najlepszej strony i zostać zapamiętanym choćby przez chwilę. W dzisiejszych czasach czerwony dywan jest synonimem wyjątkowości, ekskluzywności, piękna i bogactwa. Nie bez powodu – czerwony był kiedyś kolorem królów, podkreślał ich siłę i pozycję. Do dziś rzuca się w oczy, przyciąga uwagę, pozwala wyróżnić się z tłumu. Na czerwonym dywanie uroda gwiazd wydaje się być jeszcze bardziej zniewalająca, a ich blask oślepiający.

Prawdopodobnie każdy chciałby choć raz stanąć na czerwonym dywanie, poczuć się kimś ważnym, wyróżnionym i podziwianym. Mało komu przychodzi jednak do głowy, że w zasadzie nie ma w tym nic trudnego. W końcu do odważnych świat należy. Może nie będzie to wielki festiwal i światowego formatu gwiazdy, ale na takim dywanie nawet kameralne rodzinne wydarzenie urośnie do rangi „wielkiego”.

Wyobraźcie sobie przyjęcie w pokoju z dywanem w kolorze czerwonego wina. Kryształowe kieliszki, wypolerowane sztućce, korespondujące z dywanem obrusy i serwety. Iście królewski styl, choćby były to tylko imieniny kuzynki. Albo taki przykład: czerwony dywanik w przedpokoju. Nie dość, że robi efektowne pierwsze wrażenie w kluczowym dla odwiedzających nas miejscu, na dodatek teraz każde wyjście z domu i każdy powrót po ciężkim dniu może być jak przechadzka po promenadzie gwiazd. Na tę myśl nie sposób się nie uśmiechnąć.

Czerwony chodnik znakomicie przyozdobi też schody - ten dynamiczny kolor doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie panuje duży ruch.

Czerwony działa pobudzająco, motywuje do działania. Czerwony dywan rozpala wyobraźnię, a czerwony kolor dodaje energii. Teraz każdy może mieć swój mały (albo i duży) prywatny czerwony dywan.

Jak go wykorzystacie, to zależy już wyłącznie od was.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!