baner03
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Nowy dywan Pana Marka » Nowy dywan Pana Marka

Nowy dywan Pana Marka

Dziś dostaliśmy wielce przyjemnego maila od jednego z naszych klientów. Wiemy, że dywan jest wyjątkową ozdobą każdego wnętrza, wiemy także, iż dywan to również bardzo praktyczny dodatek w każdym domu. Z reguły jednak zakupem dywanów zajmują się kobiety i to one się nimi zachwycają. Mężczyźni po prostu kupują i bez większych emocji przechodzą nad tym do porządku dziennego. Dlatego nie spodziewaliśmy się aż tak entuzjastycznej opinii mężczyzny - użytkownika naszego dywanu.

Oto co napisał nam Pan Marek:

* * *

Witam.

Kilka dni temu został mi dostarczony, zamawiany w Waszym sklepie dywan. Nawet zdziwiło mnie nieco, że doszedł tak szybko. Sporo kupuję online, ale chyba jeszcze nigdy, tak duża rzecz nie dotarła pod mój adres w tak krótkim czasie. Nie zdążyłem nawet wynieść starego dywanu :-)

Od razu po złożeniu odpowiednich autografów kurierowi, zabrałem się do przygotowania miejsca nowemu nabytkowi. Gdy wyciągałem stary, kilkunastoletni dywan spod mebli, dotarło do mnie jak wielkim uległ zniszczeniom przez ten długi czas użytkowania.

Mieszkam sam, i raczej dbam o porządek w swoim mieszkaniu. Moim dywanom nie zagrażają, poza kilkuletnim siostrzeńcem bywającym u mnie od czasu do czasu, małe dzieci. Nie posiadam też drapiącego, gryzącego czy w jakikolwiek inny sposób, mogącego zniszczyć domowe sprzęty, zwierzaczka. Zawsze wydawało mi się, że moje dywany z tego powodu są w idealnym stanie. Jednak nie. Pomimo tego, że stary dywan był czysty, jego runo było już mocno zdeptane a w miejscach gdzie ugniatały go meble, porobiły się dziury.

Gdy już uporałem się z uprzątnięciem mojego starocia, zabrałem się do rozwijania nowego dywanu. Lubię siedzieć na podłodze więc od razu odczułem wielką różnicę w miękkości runa i cieple jakiego mój stary dywan nie był już w stanie mi zapewnić. Do tego runo dywanu, pomimo 12 mm długości jest tak sprężyste, że bez obaw przesuwam się po nim swoim biurowym fotelem na kółkach.

Jak wspomniałem, mieszkam sam zatem w dokonaniu wyboru trochę pomogła mi sympatyczna sąsiadka ale ostateczną decyzję podjąłem po męsku, samodzielnie. Trochę się obawiałem, czy będzie pasował ale tu spotkało mnie kolejne zaskoczenie. Wraz z nowym dywanem zmienił się wygląd całego wnętrza. Odżyło i stało się jakby większe. A i kolory zgrały się pomieszczeniem idealnie.

Teraz, gdy zasiadam sobie wygodnie na mięciutkim dywanie, myślę sobie, że za bardzo przywiązujemy się starych rzeczy. Powinienem wymienić mój stary dywan już dawno temu i od dawna cieszyć się ciepłym komfortem.

Dodatkowym plusem mojego dywanu była też darmowa dostawa bo zamówiłem go w piątek, czyli w dzień darmowej dostawy :-)

Wybór dywanu był dla mnie poniekąd wyzwaniem, gdyż funkcjonuje przekonanie, że takimi sprawami w domu zajmują się zazwyczaj kobiety. A mi się udało i jestem z siebie zadowolony :-)

Będę Wasz sklep polecał każdemu kto szuka nowego dywanu. Tym, którzy nie szukają też będę polecał, bo wiem po sobie, ze często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasze dywany już dawno powinny być wymienione na nowe.

Pozdrawiam
Marek K.

* * *

Pan Marek sprawił nam ogromną radość swoją opinią. Mamy nadzieję, że odczucia reszty naszych klientów są podobne :-)
Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!