baner04
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Okrągłe dywanyDywan

Okrągły dywan

Od jakiegoś czasu nowością na rynku dywanowym są dywany okrągłe. Klienci podchodzą do nich jeszcze z pewną dozą ostrożności jednak ci odważniejsi już upiększyli swoje wnętrza kobiercami bez kantów i wydają się być całkiem zadowoleni z wyboru.

Okrągły dywan

 

Dywany okrągłe postrzega się jako nowoczesne, i takimi są w istocie. A jak coś jest nowoczesne to najpierw sprawdza się jego kompozycję w młodzieżowym wnętrzu. Tam właśnie dywany okrągłe odnalazły się w pierwszej kolejności. Pomieszczenia zamieszkiwane przez nastolatków i ludzi młodych są na ogół bardzo otwarte na wszelkie nowości, zatem okrągły kobierzec od początku czuł się w nich i czuje nadal bardzo dobrze.

Okrągłe dywany okazują się bardzo przydatne we wnętrzach ze wszech miar nowoczesnych, minimalistycznych, oszczędnych aranżacyjnie. Równoważą kanciastość wnętrza i rantów mebli, łagodzą surowość metalu oraz zdecydowanie ocieplają pomieszczenie.

Kontrastowość kształtów sprawdza się zresztą nie tylko w nowoczesnych aranżacjach gdyż te bardziej tradycyjne czasem także potrzebują złagodzenia ostrości form mebli czy kolorów.

Okrągły dywan

 

Mniejsze dywaniki o kształcie koła, mogą pomóc wydzielić w pomieszczeniu strefy, np. wypoczynkową, gdzie okrągły dywan ładnie skomponuje się z kwadratowym stolikiem do kawy. Świetnie mogą też wyglądać małe i różnokolorowe, okrągłe dywany pod krzesełkami w jadalni.

Duży, okrągły dywan rozłożony w salonie zapewni mu oryginalność wystroju oraz ciepło wzmocnione łagodnością kształtu.

Okrągłe dywany z pewnością przypadną do gustu miłośnikom aranżacji zgodnych z zasadami Feng Shui gdyż nic tak jak koło nie zapewnia pozytywnej energii swobody krążenia w pomieszczeniu.

Okrągły dywan


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!