baner03
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Stara stylowa nowoczesność » Dywan Stara stylowa nowoczesność

Stara stylowa nowoczesność

Stara, stylowa nowoczesność. Nowoczesność to nie zawsze chromowany metal, szkło i laboratoryjny, sterylny minimalizm. Obecnie, bardzo nowoczesne i modne są wnętrza w stylu industrialnym i loftowym. Oba, choć nieco się różnią, wywodzą się z tych samych korzeni, czyli z fabryk, zaadaptowanych na mieszkania wnętrz poprodukcyjnych oraz opuszczonych strychów.

Wyposażenie owych wnętrz, początkowo stanowiło to co nowi mieszkańcy w nich znaleźli, czyli metalowe szafki na dokumenty, skrzynki, fabryczne blaty, itp. Jako, że lofty i wnętrza industrialne to głównie pomieszczenia wykorzystujące oryginalną strukturę budowy, znajdziemy w nich także beton, cegły lub drewniane słupy.

Dywan nowoczesny F480a cream

Dywan nowoczesny

Dywan nowoczesny F483a cream

Dywan nowoczesny

Nasze dywany spełniają wymagania loftów oraz innych wnętrz stylizowanych na industrial. Doskonale wpisują się w ten wyjątkowy i mimo nowoczesności, pełen ciepła trend oddając w pełni ducha wnętrza w stylu retro. Jakby nieco wyblakłe, zdeptane i stare staną się dopełnieniem oryginalnej aranżacji.

Design dywanów jest oczywiście tylko złudzeniem
gdyż dywany są puszyste, miękkie i przyjemne.

Poza celowym postarzeniem i industrialną estetyką dywan nie ma nic wspólnego z faktyczną starością. Nowoczesna technologia tkania mechanicznego oraz uszlachetnione włókno polipropylenowe typu Heat Set, zapewniają dywanowi wyjątkową sprężystość i wytrzymałość na tarcie.

Włókno Heat Set ma na celu imitowanie prawdziwej wełny i wywiązuje się z tego zadania wyśmienicie. Jest równie jak ona ciepłe, miękkie i odporne na ugniatanie. Przędza polipropylenowa pozwala na zachowanie kobierca w czystości gdyż trudno ją trwale zabrudzić. Ale jeśli już do tego dojdzie łatwo jest usunąć zabrudzenie z dywanu.

Dywany pochodzą z kolekcji na rok 2015.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!