baner04
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Szary dywanDywan

Szara eminencja na podłodze

Od lat na salonach prym wiodą beże, szeroka paleta najróżniejszych odcieni brązów i zgaszone zielenie. Opanowały one strefę dywanową do tego stopnia, iż wielu z nas nie ma odwagi na coś mocniejszego, bardziej wyrazistego lub odbiegającego od standardów. Przyznać trzeba, iż wyżej wymienione są zestawieniami kolorystycznymi o dużym bezpieczeństwie aranżacyjnym.

Brązy pasują do większości mebli, paneli,
łatwo dobrać do nich inne dodatki i dekoracje.

Dziś proponujemy jednak coś bardziej niekonwencjonalnego. Szary dywan. Kolor we wnętrzach niedoceniany, uważany za barwę bez wyrazu, pozbawioną polotui po prostu niezbyt atrakcyjną. Czasem zwyczajnie nie wiemy z czym go połączyć.

Prawdą jest też, iż szary dywan nie jest dla każdego.
To elita wśród barw.

Tak jak doskonale skrojony garnitur nie powinien wyróżniać się z tłumu ale dodawać mężczyźnie klasy i podkreślać jego prestiż tak szary dywan jest garniturem dla dla eleganckiego wnętrza z klasą. Szara eminencja wśród dywanów jest bezpretensjonalnym zaakcentowaniem smaku w gustownej aranżacji.

Dywan w kolorze szarym jest też kobiercem niezwykle wdzięcznym aranżacyjnie.

Doskonale harmonizuje ze wszystkimi kolorami, każdemu dodając szlachetności. Szary dywan można skomponować i z bardzo barwnym wnętrzem lub tym bardziej jednolitym i stonowanym. W każdym z nich będzie wyglądał dobrze. Ładnie łączy się białymi ścianami czy meblami, pięknie z pudrowym różem albo ognistą czerwienią. Niczym doskonały dyrygent potrafi wyeksponować atuty i moc innych barw, sam pozostając nieco w cieniu ale roztaczając wkoło wysublimowaną aurę szlachetnej elegancji.

Ponadczasowy szary, pasuje zarówno do salonu, sypialni jak i do pokoju dziecięcego. To kolor, który zawsze będzie robił dobre wrażenie i podkreślał indywidualizm wnętrza. Jest to kolor tak neutralny, że pozwala na szerokie rozwinięcie skrzydeł na polu kreatywności. Szary dywan we wnętrzu to pomysł nie tylko dla nowoczesnego mieszkania ale też tego bardziej tradycyjnego.

Bogactwo odcieni jakimi może poszczycić się szara barwa, od gołębiej szarości aż po ciemną, stalową pozwoli także efektownie wyeksponować piękno podłóg.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!