baner06
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Wiosenne dywany pełne lata » Wiosenne dywany pełne lata

Wiosenne dywany pełne lata

Wiosenne dywany pełne lata. Jak co roku, po długiej zimie, wszyscy z utęsknieniem wypatrujemy wiosny. Zmęczeni szarością, zimnem i krótkimi dniami poszukujemy kolorów, ciepła i światła. Dywan, jako jeden z głównych elementów wystroju wnętrza w dużym stopniu może zaspokoić te potrzeby. Szczególnie, że wiosna to zapowiedź lata, urlopu i wyjazdów do miejsc, w których czeka na nas słońce, morze, jezioro i wszystko co uwielbiamy i na co czekamy cały rok. Nie zawsze możemy wrodzić do tych chwil i miejsc, nie zawsze możemy być tam wtedy gdy tego chcemy czy potrzebujemy. Ale zawsze możemy sprawić sobie ich namiastkę we własnych domach.

Niebieski jak morze

Niebieski dywan jest niczym obietnica rychłych wakacji nad ciepłym morzem i kąpieli w ciepłych promieniach słońca. Miękki niczym ciepły piasek na plaży pozwoli skrócić czas oczekiwania na upragniony urlop.

Wiosenne dywany pełne lata

www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/al_3488b_blue

Letni zachód słońca

dywan kojarzący się z zachodami słońca to nie tylko zapowiedź nadchodzącego lata ale też piękne wspomnienie. Ciepły, romantyczny wieczór nad mazurskim jeziorem czy lazurowym, południowym morzem, czyż jest coś piękniejszego?

Wiosenne dywany pełne lata

www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/al_g842d_anthratice

Dywan pachnący zielenią

Puszyste runo zielonego włochacza sprawi, iż poczujemy się jak wtedy gdy spacerujemy po miękkiej murawie. I w odróżnieniu od ukwieconych łąk po dywanie możemy chodzić boso i bez obaw korzystać z całej mocy miękkości i ciepła pod stopami.

Wiosenne dywany pełne lata

www.dywany24.com/e-sklep/dywany_shaggy_-_wlochacze_1/shaggy_sg2_green

Soczysta zieleń raz jeszcze

Nic nie cieszy bardziej niż widok soczyście zielonych liści na drzewach. Szczególnie gdy jest zieleń świeża, wiosenna, okraszona ciepłem słońca. Dywan w tak pięknym kolorze pozwoli czuć wiosnę w domu przez cały długi rok.

Wiosenne dywany pełne lata

www.dywany24.com/e-sklep/dywany_shaggy_-_wlochacze_1/x.r_6365a_green_bcd

Błękit południowego nieba

Błękitne niebo, niezmącone najmniejsza nawet chmurką, jest zapowiedzią pięknych dni, kochanych szczególnie przez amatorów południowych, gorących klimatów. Taki błękit z pewnością wzmocni wspomnienia niezapomnianego urlopu, kąpieli w ciepłych wodach lazurowych mórz i niczym niezmąconego odpoczynku.

Wiosenne dywany pełne lata

www.dywany24.com/e-sklep/dywany_nowoczesne/x.r_6365a_blue

Dmuchawce, latawce, wiatr

Chyba nic nie kojarzy się z latem tak bardzo jak dmuchawce właśnie. Ich nasionka, fruwające w powietrzu często są co prawda przyczyną alergii ale nie da się ukryć, iż są one sztandarowym atrybutem letnich miesięcy. Dywan stylizowany na dmuchawce z pewnością nie przysporzy alergii i pozwoli cieszyć się dmuchawcami przez cały rok.

Wiosenne dywany pełne lata

www.dywany24.com/e-sklep/tanie_dywany_/pp_101_kremowo-czarny


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!