baner04
O dywanachTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O dywanach » Złoty dywan » Złoty dywan

Złoty dywan

Złoty dywan utkany nie ze złota a z nowoczesnej przędzy Heat-Set. Miękki, puszysty, ciepły i idealny do każdego wnętrza. Dywan w kolorze Gold, wysyła bardzo pozytywne wibracje nie tylko z powodu dominującej w nim barwy. Głównym powodem jest tu ekspresyjny wzór. Widać ruchliwość kolorów, czuć ich przenikanie się.

Złoty dywan

To dywan, który wniesie do wnętrza energię, ruch i chęć działania. Być może to zasługa żółto-złotej barwy, niemniej z pewnością sprawdzi się on we wnętrzach, które trzeba ożywić.

Dywan Heat-Set

 

Jesienne nowości - jesienne kolekcje dywanów. Wydawałoby się, że jesień nie sprzyja nowościom. To raczej czas rozmyślania o tym jak przetrwać kilka kolejnych, trudnych i zimnych miesięcy dzielących nas od słonecznego lata. No tak, lato kochamy, lubimy i czekamy na nie a jesień wydaje się nudna i długa.

Złoty dywan

Ale mamy dla Państwa coś co z pewnością pozwoli przetrwać jesień ciepło i miło. To nasze dywanowe nowości, które nie tylko ozdobią wnętrza ale też wniosą w nie odrobinę słonecznego lata. A jeśli nie lata to z pewnością przyjemnego, domowego ciepła.

Złoty dywan

Nasza kolekcja dywanów, znów, jak co sezon, powiększyła się o kilka ciekawych i oryginalnych pozycji. To tylko jedna propozycji wybranych spośród licznych nowości a nasza kolekcja co sezon powiększa się o kilka nowych wzorów, więc jest w czym przebierać.

Zapraszamy do sklepu internetowego
lub do salonu sprzedaży we Wrocławiu.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!