baner02
O firmieTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: O firmie » Sprzedaż hurtowaDywan

Hurtowa sprzedaż dywanów

Szukasz godnego zaufania partnera - importera i hurtowego dostawcy dywanów? Zapraszamy do nas!

Bespośredni importer dywanów Bartnicki i Borowczyk (Dywany24.com) oferuje:

  • atrakcyjne ceny hurtowe dywanów
  • elastyczność w negocjacjach
  • bogatą gamę dywanów syntetycznych i wełnianych
  • wieloletnie doświadczenie i stabilność
  • ...oraz to, że o dywanach wiemy wszystko!

Firma Bartnicki&Borowczyk istnieje na rynku nieprzerwanie od 1993 Roku. W 2003 roku zaczęliśmy bezpośrednio importować dywany, co pozwoliło nam wzbogacić ofertę i znacznie obniżyć cenę dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy - skontaktuj się z nami.

Poznaj lepiej naszą ofertę dywanów

Nasze dywany importowane są wprost od belgijskich, tureckich i mołdawskich producentów dywanów cieszących się doskonałą renomą. Bezpośrednia dystrybucja pozwala nam zaoferować Państwu konkurencyjne ceny oraz nieprzerwaną dostępność asortymentu.

Monitoring tendencji rynkowych zapewnia naszym klientom bogaty wybór dywanów zgodnych z najnowszymi trendami, który bez przerwy wzbogacamy o nowe modele.

Gwarantujemy najwyższą jakość zakupionego u nas towaru, bezproblemową współpracę, fachową obsługę i profesjonalne doradztwo.

Naszym partnerom handlowym zapewniamy możliwość negocjacji cen i dostęp do informacji o bieżących nowościach. Zakupiony towar bezzwłocznie dostarczamy do klienta.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą podnieść swoją sprzedaż oraz tych zainteresowanych towarem najwyższej jakości.

Nasza oferta hurtowa to dywany w każdej ilości!

Dywany dostępne w naszym sklepie produkowane są z włókien sztucznych takich jak polipropylen, który jest jednym z najpopularniejszych surowców używanych w przemyśle dywanowym i poliamid cechujący się wyjątkową trwałością.

Naturalne przędze, z których są wytwarzane nasze dywany to wełna owiec nowozelandzkich. Jest to najlepsza wełna, pełna zalet, z racji których nadaje się do produkcji wysokojakościowych dywanów.

Prosimy o zapoznanie się z wybranymi technologiami produkcji dywanów znajdujących się w naszej ofercie.

O firmie Bartnicki amp;amp;Borowczyk

Nasza firma istnieje na rynku od blisko 20-tu lat. Przez dziesięć lat zajmowaliśmy się współpracą z hurtowniami i dystrybutorami na terenie Polski. Naszym celem było zapewnienie krajowemu rynkowi dywanowemu towaru najwyższej jakości w dostępnej cenie. Osiągnęliśmy go w 2003 roku nawiązując bezpośrednią współpracę z zagranicznymi producentami. Dzięki temu mamy dostęp do europejskich nowości o najmodniejszym wzornictwie a bezpośrednia dystrybucja pozwala nam obniżyć koszty sprzedaży.

Nasza firma nieustannie się rozwija. Mamy szerokie grono odbiorców w kraju, operujemy także na rynkach białoruskim, litewskim, ukraińskim i słowackim.

Nasze dywany syntetyczne i wełniane pochodzą od belgijskich, tureckich i mołdawskich producentów znanych i cenionych na europejskich rynkach. Jesteśmy jednym z najsolidniej zaopatrzonych w towar dostawców dywanów. Wpływa to na bogactwo naszej oferty, która cały czas jest uzupełniana o nowości.

Lata spędzone na poznawaniu dywanowej branży i rynku zaowocowały profesjonalizmem i doświadczeniem. Śmiało możemy stwierdzić, że o dywanach wiemy wszystko. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który na bieżąco poszerza swoją wiedzę. Kadra pracownicza wspomaga naszych klientów fachową wiedzą i zawsze służy pomocą w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Nasi pracownicy to rzetelni i profesjonalni fachowcy na opinii których klienci zawsze mogą polegać.

Mając świadomość zależności rynkowych szanujemy naszych klientów. Każdy klient jest dla nas partnerem w interesach i do każdego podchodzimy poważnie starając się go zadowolić.

Zadowolony partner to nasz wspólny sukces!

Zapraszamy do współpracy z nasza firmą.


Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!