baner04
O firmieDowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->

Transport na terenie całego kraju.
Już od 30 zł za paczkę do 31 kg

''

''


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Hurtowa sprzedaż dywanów

Szukasz godnego zaufania partnera - importera i hurtowego dostawcy dywanów? Zapraszamy do nas!

Bespośredni importer dywanów Bartnicki i Borowczyk (Dywany24.com) oferuje:

  • atrakcyjne ceny hurtowe dywanów
  • elastyczność w negocjacjach
  • bogatą gamę dywanów syntetycznych i wełnianych
  • wieloletnie doświadczenie i stabilność
  • ...oraz to, że o dywanach wiemy wszystko!

Firma Bartnicki&Borowczyk istnieje na rynku nieprzerwanie od 1993 Roku. W 2003 roku zaczęliśmy bezpośrednio importować dywany, co pozwoliło nam wzbogacić ofertę i znacznie obniżyć cenę dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy - skontaktuj się z nami.

Poznaj lepiej naszą ofertę dywanów

Nasze dywany importowane są wprost od belgijskich, tureckich i mołdawskich producentów dywanów cieszących się doskonałą renomą. Bezpośrednia dystrybucja pozwala nam zaoferować Państwu konkurencyjne ceny oraz nieprzerwaną dostępność asortymentu.

Monitoring tendencji rynkowych zapewnia naszym klientom bogaty wybór dywanów zgodnych z najnowszymi trendami, który bez przerwy wzbogacamy o nowe modele.

Gwarantujemy najwyższą jakość zakupionego u nas towaru, bezproblemową współpracę, fachową obsługę i profesjonalne doradztwo.

Naszym partnerom handlowym zapewniamy możliwość negocjacji cen i dostęp do informacji o bieżących nowościach. Zakupiony towar bezzwłocznie dostarczamy do klienta.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą podnieść swoją sprzedaż oraz tych zainteresowanych towarem najwyższej jakości.

Nasza oferta hurtowa to dywany w każdej ilości!

Dywany dostępne w naszym sklepie produkowane są z włókien sztucznych takich jak polipropylen, który jest jednym z najpopularniejszych surowców używanych w przemyśle dywanowym i poliamid cechujący się wyjątkową trwałością.

Naturalne przędze, z których są wytwarzane nasze dywany to wełna owiec nowozelandzkich. Jest to najlepsza wełna, pełna zalet, z racji których nadaje się do produkcji wysokojakościowych dywanów.

Prosimy o zapoznanie się z wybranymi technologiami produkcji dywanów znajdujących się w naszej ofercie.

O firmie Bartnicki amp;amp;Borowczyk

Nasza firma istnieje na rynku od blisko 20-tu lat. Przez dziesięć lat zajmowaliśmy się współpracą z hurtowniami i dystrybutorami na terenie Polski. Naszym celem było zapewnienie krajowemu rynkowi dywanowemu towaru najwyższej jakości w dostępnej cenie. Osiągnęliśmy go w 2003 roku nawiązując bezpośrednią współpracę z zagranicznymi producentami. Dzięki temu mamy dostęp do europejskich nowości o najmodniejszym wzornictwie a bezpośrednia dystrybucja pozwala nam obniżyć koszty sprzedaży.

Nasza firma nieustannie się rozwija. Mamy szerokie grono odbiorców w kraju, operujemy także na rynkach białoruskim, litewskim, ukraińskim i słowackim.

Nasze dywany syntetyczne i wełniane pochodzą od belgijskich, tureckich i mołdawskich producentów znanych i cenionych na europejskich rynkach. Jesteśmy jednym z najsolidniej zaopatrzonych w towar dostawców dywanów. Wpływa to na bogactwo naszej oferty, która cały czas jest uzupełniana o nowości.

Lata spędzone na poznawaniu dywanowej branży i rynku zaowocowały profesjonalizmem i doświadczeniem. Śmiało możemy stwierdzić, że o dywanach wiemy wszystko. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który na bieżąco poszerza swoją wiedzę. Kadra pracownicza wspomaga naszych klientów fachową wiedzą i zawsze służy pomocą w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Nasi pracownicy to rzetelni i profesjonalni fachowcy na opinii których klienci zawsze mogą polegać.

Mając świadomość zależności rynkowych szanujemy naszych klientów. Każdy klient jest dla nas partnerem w interesach i do każdego podchodzimy poważnie starając się go zadowolić.

Zadowolony partner to nasz wspólny sukces!

Zapraszamy do współpracy z nasza firmą.