baner07
PłatnościTransport na terenie całego kraju.
Jedyne 20 zł za paczkę do 31 kg.
Wysyłka dywanu w rulonie.

''

Dowód naszej wiarygodności ''

Koniecznie zobacz Nasze filmy :

''

''

''

Wszystkie ---->


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na newsletter!

Jesteś w: PłatnościDywan

Payu.pl gwarantują bezpieczne zakupy w e-sklepie

''

www.dywany24.com udostępnia następujące formy płatności:

Pobranie: klient dokonuje płatności kurierowi bezpośrednio przy odebraniu przesyłki.

Przelew tradycyjny: klient w własnym zakresie dokonuje wpłaty na podany rachunek bankowy. Wpłaty można dokonać bezpośrednio w wybranym banku lub za pomocą jego witryny internetowej, w placówkach poczty polskiej. W tytule wpłaty proszę podać Imię i Nazwisko kupującego

Dane do przelewu:

Handel Hurtowy i Detaliczny Import-Export Bartnicki Tadeusz, Borowczyk Tomasz s.c.
50-521 Wrocław, ul. Łódzka 33/12 
Bank: dywany24.co_mbank 03 1140 2004 0000 3502 4398 8820

Płatności online dokonywane są za pośrednictwem systemu płatności.pl Jest to szybki i prosty sposób płacenia za zakupy dokonane w internecie. Po wybraniu sposobu płatności online zostaniesz przekierowany do strony Twojego banku w którym będziesz mógł dokonać płatności. Zakupy za , które zapłacisz przy pomocy płatności.pl charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa dzięki:

 

płatności.pl

  • uzyskany przez spółkę PayU S.A. Status Agenta Rozliczeniowego

Spółka PayU S.A. decyzją Prezesa Narodowego Banku Polskiego z dnia 15 czerwca 2007 roku uzyskała status Agenta Rozliczeniowego. W tym celu spełniła szereg wymogów, które szczegółowo określa  Ustawa o elektronicznych instrumentach płatniczych (Dz. U. z dnia 11 października 2002 r., Nr 169, poz. 1385 z późn. zm.).Agent Rozliczeniowy nadzorowany jest przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego. To zobowiązuje go do przekazywania NBP aktualnego stanu rozliczeń pieniężnych. Raportowane informacje zgodnie z wymogami ustawowymi powinny dotyczyć m.in. liczby akceptantów, liczby i wartości przeprowadzonych transakcji, a także liczby skutecznych i nieskutecznych prób przeprowadzenia transakcji naruszających przepisy prawa albo reguły uczciwego obrotu (np. transakcji z użyciem skradzionych czy utraconych kart płatniczych). Umowy zawierane przez sklepy lub serwisy internetowe z Agentem Rozliczeniowym dają gwarancję jasnych procedur rozliczeniowych i zapewniają bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

  • protokół SSL EV służący do przesyłania danych

Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z systemem płatnosci odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości. Dodatkowo istnieje możliwość szyfrowania informacji wymienianych między sklepem internetowym lub serwisem a Klientem.

  • wykorzystanie technologii 3D-Secure

Technologia 3D-Secure, z której korzystamy podczas obsługi płatności, pomaga nam w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa transakcji internetowych. Polega ona na odpowiedniej weryfikacji kart płatniczych przed ich użyciem, podczas której posiadacz karty przy pomocy specjalnego hasła potwierdza swoją tożsamość. Dalsza autoryzacja karty przebiega tak samo, jak przypadku transakcji niezabezpieczonych technologią 3D-Secure.

Wszystkie transakcje obsługiwane przez płatności są ponadto poddawane monitoringowi, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwa wyspecjalizowana Sekcja Bezpieczeństwa, a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika.Podoba Ci sie artykul? Wystaw nam ocene, napisz swoja opinie!